20 пар взуття

30.09.2019
0
361

Протягом літа ми займалися з дітьми та проводили недільне служіння в орендованому приміщенні. Щоправда, більше не маємо можливості його оплачувати. Поки тепло, будемо проводити зустрічі з дітьми на нашій території у дворі, а до зими зробимо опалення і збиратимемося вже в домі молитви.

Щоп’ятниці проводимо «Клуб Суперкниги». Діти приходять, незважаючи на погоду чи канікули. Нещодавно почали цикл тем про Божі чудеса. В серпні щоп’ятниці проводили для дітей міні-табір, який відвідали близько 45 дітей. Був батут, ігри, попкорн, уроки з експериментами. Окремо з підлітками після табору залишилися на спілкування, пригощали солодощами та грали в ігри. В останній день табору привезли для дітей велику гірку та вручили подарунки.

Мали нагоду придбати для дітей Красснопілля нове взуття — 20 пар. Роздали перед школою, діти та батьки були дуже задоволені. Не всі батьки мають змогу купити дітям нове взуття.

Провідували хоспіс, дарували людям солодощі, рушники та предмети гігієни. Плануємо продовжувати служіння в хоспісі, спілкуватися з людьми та благовістити їм.

Також роздаємо газети на вулицях.

Зараз багато часу йде на будівництво дому молитви, правда, зараз не дуже є за що будуватись. Молимося і віримо, що у Бога все під контролем!

Іван Онісковець, Сумська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати