Активний період

23.08.2019
0
717

Літо — завжди активний період: проводяться дитячі табори та євангелізації.

Цього року ми зуміли провести табори не тільки в с. Супрунівка, але і в селах Мильці та Івашки.

Табір в Супрунівці зібрав приблизно 50 чоловік. Приходили діти та дорослі. В останній день було більше 70, тому що давали подарунки. На закритті нас навіть відвідав сільський голова. Дякував за те, що ми для їхніх дітей проводимо такі табори. Сказав дуже гарну промову: «Якщо ми не приведемо дітей до Бога, то на майбутнє немає чого розраховувати!» Також провели там нашу домашню групу прямо на стадіоні. То вийшло, що ми ще й і євангелізація була під час табору: співали пісні, декламували вірші, проповідували, молилися. Зібралося багато людей: діти, молодь, батьки, дідусі, бабусі…

Табір в с. Мильці був одноденним. Село невеличке, було 40 дітей.

У с. Івашки напередодні табору ми з командою пройшли від хати до хати, сповіщаючи звістку, що відбудеться табір, і запрошували всіх бажаючих. В селі проживає 500 чоловік. У кожному домі дарували Нові Заповіти та євангелізаційні газети. Наступного дня почався табір. Багато дітей та дорослих почули про Ісуса Христа і Його подвиг. Усі були щасливі та задоволені. В іграх брали участь не тільки діти, а й дорослі, та навіть директор клубу.

Зараз у нас активно відбувається будівництво дому молитви. У же почали внутрішні роботи, зашили гіпсокартоном стіни, армстронгом стелю. Готуємо стіни до фарбування. У вересні має приїхати команда із Західної України робити фасад.

Михайло Мухар, Полтавська область, уривок з листа

 

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати