Благовістя у Христовій простоті

26.04.2019
0
533

Від щирого серця вітаю вас із світлим Христовим Воскресінням! У цій величній події бачимо Божу вірність, милість та любов до нас. Бажаю завжди пам’ятати, що Бог має силу виконати те, що обіцяв. Навіть тоді коли здається, що мрії та надії поховані та запечатані великим каменем. У Небесного Батька є сила відсунути камінь невір’я і принести у життя те, що обіцяв. Бажаю, щоб ваші мрії та бажання по волі Божій   здійснилися. Ісус Христос переміг гріх і смерть і хай цей тріумф завжди нагадує, що й ви є в Ісусі Христі переможцем над гріхом, смертю та силами пекла.

Весна це така пора року, яка пробуджує землю від холодного сну, приносить радість і тепло. Я теж отримую радість, відчуваю любов до людей, з якими Господь дарує зустріч. Під час місіонерської праці зустрічаються різні люди. Одні — щиро слухають Слово Боже, інші — відкидають та зневажають. Несприйняття Доброї новини приносить біль і смуток. Але «Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати всяке слово лихе раде Мене. Радійте та веселіться, нагорода бо ваша велика на небесах!» (Мт.5:11-12).

У м. Сколе проходять євангелізаційні служіння. Добру новину несемо від хати до хати, а також відвідуємо людей, які відкриті до Слова Божого.

У мене немає медичної освіти, але довелося допомагати лікувати опіки на ногах одній жінці на інвалідному візку (вона випадково вилила кип’яток на ноги). Рани були глибокі, я боялася, що можуть загноїтися. Аня не бажала звернутися за допомогою до лікарів. Слава Богу, що Ісус Христос не тільки Спаситель, але й Лікар. Нерухомі ноги, які мають поганий кровообіг, загоїлися без усяких ускладнень!

Продовжуємо благовістити на базарі у Сколе та смт Славське. Співаємо християнські пісні, роздаємо християнську літературу. На площі міста ставимо столик з літературою та проповідуємо Слово Боже.

Мені дуже подобається спілкуватися із людьми на вокзалі. У них завжди є час послухати Благу Вістку до приїзду електрички. Час від часу зустрічаємося навіть з атеїстами. Ось недавно спілкувалася із молодим хлопцем, який відкидає існування Бога, та авторитет Біблії. Розмовляючи з ним, зрозуміла, що тут наукові знання мені не допоможуть, а тільки простота Христова. Я поділилася особистим свідченням і внутрішніми змінами після народження згори. І побачила, що це його зацікавило. Адже ми перемогли лукавого «кров’ю Агнця та словом свого засвідчення» (Об.12:11).

Також продовжується проповідь Євангелії у сколівській лікарні. У відділі «Терапія» здебільшого лежать люди похилого віку, яким не завжди подобається, що молоді дівчата «прийшли їх навчати». Але за це служіння, як і за інші — молимося і просимо Божої дії в людських серцях. Однієї неділі зайшовши у лікарню послужити, я дуже здивувалася. В яку б палату не заходила б, усі хворі із радістю слухали Слово Боже і дякували за вістку спасіння та молитву за їхнє здоров’я!

Продовжується служіння в с. Сможе. Багато мешканців села з радістю приймають нас у свій дім, де ми разом звершуємо молитви, співаємо християнські пісні, читаємо Біблію.

Служимо і в циганському таборі у м. Воловець. Проводимо дитяче служіння. Праця із циганськими дітьми — нелегка. Вони дуже неуважні і погано запам’ятовують біблійні історії, але в них є особлива пам'ять на пісні. Християнські дитячі пісні діти швидко вивчають і люблять їх співати. Тож Слово Боже у їхніх серцях зберігається через пісню.

Також я мала можливість послужити в циганському таборі в с. Чинадієво, де служать наші місіонери дітям і дорослим. Поспілкувалася із жителями табору, засвідчила їм про Ісуса, а також із ними помолилася за їхнє здоров’я та здоров’я їхніх дітей. У цей час в таборі розповсюдився вірус кіру, вітрянки, грипу.

Крім місіонерської праці маю служіння в церкві — відповідальна за жіноче служіння. Щомісяця проводимо сестринську молитву, молимося за різні потреби та дякуємо Господу за Його відповіді. Також щомісяця проводимо сестринське спілкування в домі однієї з сестер.

«Наша праця не марнотна у Господі» (1Кор.15:5-8) і за це слава Йому!

Леся Білінська, Львівська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати