Бог — створює погоду

30.06.2018
0
456

Продовжується праця у м. Турка. Кожної неділі після ранкового служіння ми долаємо 100 км в одну сторону для підтримки служіння молодих місіонерів у цьому місці. Для проведення недільних служінь і дитячих зустрічей у даному місці районна влада виділила актовий зал у музичній школі. Діти активно стали приходити на дитячі євангелізації та служіння. Але це викликало невдоволення директора музичної школи. Вона попросила піти геть. Не маючи інших варіантів, вирішили провести дитячу зустріч у одному з кафе міста. Діти дуже були задоволені. Окрім біблійного уроку і пісень, їх ще й почастували морозивом. Ми продовжували молитися за приміщення і Бог відповів — нам дозволили збиратися в актовому залі школи-інтернату.

Також  вперше провели  євангелізацію, для дітей молодших класів у школі с. Ільники. Діти почули біблійну історію про доброго самарянина, вивчили з нами декілька християнських пісень і отримали подарунки. Усі були дуже задоволені.

У селі Ченадієво Закарпатської обл. провели трьохденне євангелізаційне служіння. Заходили у кожну хату із Доброю Звісткою. Там проживає багато циган. У них є свій циганський табір. Багато їхніх дітей, а також дорослих три дні приходили на вечірнє євангелізаційне служіння.  Слухали проповідь Євангелії, молились молитвою покаяння, а також служителі молилися за зцілення (багато циганських дітей хворіють). Служіння закінчувалося спільною вечерею і роздачею гуманітарної допомоги.

У школярів розпочалися канікули, а у місіонерів — гаряча пора дитячих таборів. Друге літо проводимо пришкільний табір у селах Карпатське та Явора.

Для мене особливий табір був у с. Карпатське. Так сталося, що цього літа у нашій команді невистачало працівників-наставників. У нашій групі дівчат я була одна. Але насправді я не була одна, Бог був зі мною. Завдяки Йому мені легко було служити дітям. Їхні серця були відкриті. Підчас проведення табору присутніми були вчителі і батьки. Вчителі навіть брали участь у іграх, приходили на біблійні уроки. У таборі брали участь багато дітей дошкільного віку. Третього дня було близько 200 учасників. Прогноз погоди говорив про сильні зливи і грози усі табірні дні. Але весь період під час проведення табірної програми не падав дощ і стояла сонячна погода. Дощ починався завжди після закінчення служіння. Бог — диктує і створює погоду!

У с. Явора вчителі та діти теж були відкриті. Слово звернення і подяки за нашу працю мали директор та заступник директора школи.

Окрім дитячих служінь і євангелізаційної праці у селах, містах, маю служіння у помісній громаді. Я відповідальна за жіноче служіння. Із сестрами проводимо спільні молитви, домашні групи, спілкування. Весною і літом мали спільне сестринське служіння. Мені приємне це служіння. Хочеться, щоб церква Христова мала міцні родинні стосунки.

В цей період Бог зробив для мене великий подарунок. На місіонерську точку, де я працюю виявили бажання приїхати моя мама, а також молодша сестра із сім’єю. Їм тут дуже сподобалося, особливо наша мирна атмосфера, а також прекрасні краєвиди Карпат. Пізніше мама мені сказала, що тут вона себе краще почувала духовно і фізично, не відчувала ніякого болю у тілі. Знову і від щирого серця мене благословила на місіонерську працю. Для мене мої рідні дуже дорогі і я їх дуже люблю.

У нас попереду ще багато дитячих таборів прошу вас підтримати в молитві за ці служіння, за Божу охорону, та ведення у цій праці.

Леся Білінська, Львівська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати