Бойлер для багатодітної мами

31.01.2020
0
433

1 грудня 2019 року відбулося святкове дійство з нагоди річниці служіння реабілітації при нашій церкві. Близько 50 осіб за рік пройшли через цей центр. Деякі пішли, не оцінивши Божу ласку, але більшість залишилися і навернулися до Бога. В даний момент в центрі знаходиться 12 осіб, деякі влітку прийняли водне хрещення і приєдналися до служіння.

Продовжуємо розвивати дитяче служіння. Зокрема — молодіжне, недільну школу та «Школу життя». Недільну школу вже проводять дівчата з молодіжного служіння, які кілька років тому вперше переступили поріг нашої церкви. Вони обидві отримали хрещення Святим Духом і чекають повноти віку, щоб прийняти водне хрещення (зараз їм по 15 років).

Для одної жінки, яка має інвалідність і статус багатодітної одинокої мами (її діти не перший місяць ходять до церкви) ми поставили в квартиру бойлер для нагріву води. Сама вона, через брак фінансів не могла собі це дозволити, церква оплатила. Це призвело до знайомства і подальших дружніх стосунків.

Раніше ми писали про трьох дітей і батька, які поїхали в сімейний реабілітаційний центр. Але чоловік, залишивши дітей, повернувся до колишнього способу життя. У їхньої матері відмовили ноги, і вона оформляє собі пенсію, планує їхати на центр до дітей. Допомагаємо жінці з харчуванням, медикаментами тощо.

Продовжуємо відвідувати місіонерські точки й служити людям, проводимо віровчення в домашніх групах і в центрі реабілітації, продовжуємо будівництво дому молитви в сусідньому селі. Приїжджали на допомогу брати з іншої області, міняли покрівлю.

Приєдналися до молитовного марафону, в якому беруть участь всі євангельські церкви нашого міста.

Олександр Руденко, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати