Боже Слово все ще лунає

31.05.2020
0
267

У зв’язку з карантином і розповсюдженням коронавірусу ускладнюється наша праця і обмежуються можливості благовістя, але Боже Слово все ще лунає на нашій землі.

На початку карантину в Пужниках богослужіння не проводили, дотримувалися правил. Лише їздили на домашню групу в одну сім’ю. Мама Марія і донька Оксана належать до нашої церкви. З ними живуть чоловік Оксани і два сини. На карантин приїхала ще одна донька з онучкою Валерією. Валерія влітку відвідувала наш дитячий табір, а коли бувала у бабусі, приходила на дитячий клуб. Декілька тижнів відвідували цю сім’ю.

На жаль, не було у нас спільного церковного Пасхального богослужіння, не проводили євангелізацій. Але дуже хотілося чимось послужити Господу і згадалися Його слова: «Те що зробили одному з ближніх, те зробили Мені». Тож перед святом Воскресіння вирішити відвідати найбільш нужденних людей в Озерянах і подарувати їм продукти. Закупили 10 наборів з крупами, олією, солодощами, консервами, фруктами. І в п’ятницю разом із старостою села завезли подарунки. Серед усіх відвіданих нас особливо вразило декілька людей. Літній чоловік Михайло без ноги лежав майже на підлозі, перед ним — електрична плитка, ніяких ознак їжі, недоглянутий при живих дітях. Одинока бабуся Ганна із хворими ногами сиділа на дерев’яній лаві і їла хліб з цукром та водою. Всі інші теж були або самотні, або хворі, а часто — і те, і інше. Вітаючи з Воскресінням, ми сказали декілька слів про Христа і подарували нашу газету.

Також рознесли по Озерянах святкову газету. Мали індивідуальні бесіди з людьми. Служили тим людям, з якими вже давно знайомі.

Зважаючи на те, що у Пужниках та Озерянах хворих на короновірус не виявляли, та й церква наша невелика, відновили недільні богослужіння з дотриманням правил безпеки і рекомендацій держслужб.

Продовжуємо ремонт у приміщенні сільської ради в Озерянах. Планували там займатися з дітьми, але, поки карантин, хочемо зробити там пункт гуманітарної допомоги. Днями шпаклювали там стіни, фарбували і завезли першу партію вживаного одягу та взуття.

Хочемо відновити дитячі заняття в Пужниках, провести літні дитячі табори в Пужниках та Озерянах. Надіємося, що після карантину зможемо розширити діяльність і зробити вуличні євангелізації по селах. Молимося за Божий захист та охорону.

Людмила Соф’як, Івано-Франківська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати