Чупа-чупс замість цигарки

23.08.2019
0
641

Працюємо в с. Підвербці та в с. Гарасимів. Регулярно роздаємо газети «Вірую», є багато постійних читачів, яким подобається наша християнська література. Однак, я завжди наголошую, що нічого не замінить особистого читання Біблії.

Також у Тлумацькому районі проводимо євангелізації — великі і малі. Бачимо, що люди зараз дуже мало приходять на великі євангелізації. Нічого не замінить особистого євангелізму.

Ми закупили продовольчі пакунки і дізналися, де живуть малозабезпечені та одинокі чи похилого віку люди, за якими ніхто не доглядає. Відвідали їх, заспівали християнських пісень, коротко поспілкувалися, наголосили на необхідності примирення з Богом через покаяння, помолилися за них, подарували продукти. Так пройшли більше десятка дворів.

Також благовістимо через добрі справи: комусь потрібно газового балона заправити, комусь щось полагодити, комусь машиною послужити.

Стараємося проводити євангелізації на ринках, співаємо, роздаємо Нові Заповіти, між піснями коротко проповідуємо про покаяння. Зі мною залюбки на цю працю їздять дві старші дочки. Вони також ходять по селу роздавати газети .

Провели табір у с. Підвербці. Прийшли близько 100 дітей — це вся школа і діти з дитячого садка. Наша команда складалася з 15 чоловік, дружина готувала обід. Також ми вирішили годувати дітей, адже табір — з 10 до 17 години. За кілька днів перед табором я звернувся у сільську раду з проханням виділити кошти на цей проект для наших дітей. І нам вийшли на зустріч. У заключний день табору роздали дітям подарунки, запросили батьків. На мій подив, прийшло понад 50 мам і тат. Вони почули, чого діти навчилися за ці дні, і побачили їхній виступ. На закінчення, я мав коротку проповідь про важливість Біблії і особистого прикладу. Дітей також пригостили солодкою ватою та попкорном і зробили загальну фотографію.

Але не тільки ми, дорослі, проповідуємо, а й даємо можливість дітям. У них була загально-табірна гра, у котрій всіх дітей поділили на команди і дали завдання протягом 2 годин іти по всьому селу (із двома наставниками у кожній команді), заходити у двори, питаючи дозволу зробити будь-яку добру справу. За кожну справу вони отримували бали. А також змагалися, хто найбільше назбирає сміття по селу і обміняє цигарок на чупа-чупси. Діти розповіли, що їм вдалося обміняти 30 чупа-чупсів, назбирати 30 мішків сміття і зробити багато добрих справ. Були дуже гарні відгуки від людей.

Молимося про дім молитви. Поки що не можемо знайти землі на продаж, та й коштів на будівництво немає.

Восени плануємо проводити тижневі школи особистого євангелізму у Києві, Франківську та Рівному, зараз готуємося до цього.

Віталій Маланчук, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати