Це тільки початок

15.08.2019
0
451

Літо підходить до кінця, за цей ми багато попрацювали. Як завжди, літо — час таборів, сезон нових знайомств і багатьох цікавинок.

У нас вдома проходять зустрічі з дітьми під назвою «Клуб Суперкниги». Цього року ми повезли дітей в табір. Вони вперше побували в християнському таборі, їм дуже сподобалося, отримали багато емоцій. Батьки дякували за таку можливість. Одна дівчинка після табору стала вдома молитися. Каже, що перестала так ображатися, як було раніше. Ми бачимо, як Бог змінює серця дітей. Я вірю, що це тільки початок! Хочеться, щоб і батьки змінювалися і цікавилися Богом.

Продовжуємо працювати з новими людьми, проповідуючи їм Євангеліє, допомагаючи продуктовими пакетами. Дуже багато людей не можуть дозволити купити собі поїсти, беруть в магазині в борг, а потім віддають гроші, коли отримають. Кожен виживає, як може. Благо — що є городи, багатьох це рятує.

Недавно відвідали одну жінку з інвалідністю, яка живе з мамою. Вона не може самостійно пересуватися, не може навіть виїхати на візку з будинку. Хочемо допомогти їм, зробити, щоб можна було виїжджати на вулицю самостійно.

Розвиваємо служіння дітям. Ось недавно почали гурток миловаріння. Досить непогано виходить — навіть у хлопців. Готують мамам на подарунки. Робимо маленькі радості для дітей. Не завжди батьки можуть купити солодощі.

Попереду ще багато роботи — допомогти людям зрозуміти, що вони потребують Бога. Дітям дещо легше це донести. У них — відкриті серця, вони довіряють, вбирають в себе. Головне — бути гідним прикладом для дітей. Багатьом дітям бракує батьківської любові, живуть більшість — з матерями. Хай Бог дасть їм ту любов, яку вони не отримують від батьків!

Ольга Федак, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати