Два хрещення в Тлумачі

30.11.2018
0
904

Ми продовжуємо працювати в Тлумачі і в районі.

Як і планували, провели влітку дитячі табори. Крім команди з Нововолинська, до нас приїжджала команда з с. Рованці Волинської області. Вони провели два табори: в селі Олеша і в селі Підвербці. Обидва табори пройшли дуже добре.

Люди в селі Олеша дивувалися і запитували, чому ми це робимо. Надувна гірка, батути, сюрпризи, подарунки — і все це безкоштовно? У цьому селі таке проводилося вперше, і було понад 100 дітей. Табір проходив на базі школи, директор сам організував дітей та вчителів. Більшість з них були задоволені роботою нашої команди. Приходили на табір і батьки дітей. Вони також слухали Євангелію.

А ось в Підвербцях табір проводили вже не вперше. Батьки наперед запитували про табір і як туди записатися. В цьому році було понад 100 дітей.

Я на цих таборах займалася організаційною роботою. Також довелося трохи попрацювати на кухні.

Пізніше — в липні і серпні провели табори в селах Хотимир, Пужники, Ісаків і в самому Тлумачі. Тут вже проводила  наша Тлумацька молодіжна команда. Я знову займалася організаційною роботою і кухнею. Особливе Боже благословення ми пережили в Пужниках і Тлумачі. По-перше, на табір приходило багато дітей, а по-друге, на заключну програму в дім молитви прийшло багато батьків і бабусь. Багато з них вперше переступили поріг дому молитви. Дякували за свято для їхніх дітей.

Надалі плануємо проводити в Тлумачі і по селах дитячі клуби.  

Також продовжую роботу з хором і з вокальним гуртом. Служимо в церкві і поза її межами.

Звінчали в серпні сестру Іванку, яка в минулому році проводила зі мною табори. На весілля я запросила послужити гурт з Волині «ІХТІС». Бог благословив нас їхнім приїздом. Після весілля провели разом з ними три євангелізації — у Тлумачі, Пужниках і Озерянах.

У цьому році мали два хрещення: одне в липні, інше у вересні. Влітку хрестили трьох, і восени — трьох. Я писала про молодого брата з Польщі, який прийняв хрещення у минулому році. А цього року прийняла хрещення його мама Марія. Спеціально приїжджала у Тлумач, щоб хреститися.

Знову відвідували з сестрами будинок для одиноких та престарілих в с. Петрове. Там живуть зараз близько 25 осіб, половина з яких — прикуті до ліжка. Провели служіння — співали, проповідували. Потім пішли до лежачих хворих, молилися за них. Всім роздали невелике частування. Привезли трохи гуманітарної допомоги. Хоча ми були там тільки вдруге, але бачимо вже зміни. Як нас побачили — лиця людей засяяли, з'явилася усмішка. Першого разу — ставилися до нас з недовірою. Хочемо проводити такі зустрічі регулярно.

Продовжуємо ремонт будинку в селі Озеряни. Плануємо переїхати жити туди, а також більше служити в Тлумацькому районі. У трьох селах біля Озерян, а саме — в Пужниках, Хотимирі та Олеші — наші церкви, які потребують підтримки. В Озерянах також є кілька віруючих, але поки що немає церкви.

Людмила Софяк, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати