Гарна духовна атмосфера

30.11.2017
0
590

У нашому місті склалася дуже гарна духовна атмосфера співпраці між євангельськими церквами, завдяки чому можемо краще доносити Благу Звістку. Також багато цьому посприяв указ президента про святкування 500-річчя Реформації в 2017 році. У Сумах вже понад 1000 днів проходить щоденна міжконфесійна молитва на майдані за мир в Україні, а також щомісяця проходять молитовні сніданки в кабінеті у губернатора. Служителі разом з представниками влади читають Біблію, роздумують над Словом та моляться за край. Причому це є безпрецедентним в Україні!

Спільно з іншим церквами провели ряд публічних заходів. Зокрема — День сім’ї, коли тисячі містян пройшлися маршем центральними вулицями міста, проголошуючи християнські сімейні цінності та провели на центральні площі молитву за родину. А потім сім’ї могли провести гарний час відпочинку з дітьми, побачити виступ християнського лялькового театру та отримати подарунки і християнську літературу.

Гарна духовна атмосфера. Сумська область

Також був організований та проведений День служіння, на якому наші церкви презентували своє служіння містянам, розважали дітей, проповідували Євангеліє та через християнський концерт несли людям Звістку Добра. Такі загальноміські заходи, організовані церквами, вже стають чимось звичним для нашого міста, а якихось 5-10 років назад про це годі було й мріяти. Тоді будь-яка невелика євангелізація потребувала спеціального дозволу від влади та узгодження зі спеціальною комісією.

У цьому році на Сумщину приїжджав легендарний Джордж Давидюк зі своєю командою і наші церкви мали змогу провести з ним ряд євангелізацій в області, а все завершилося молитовним сніданком в губернатора та концертом на Майдані.

Гарна духовна атмосфера. Сумська область

Як я вже писав раніше, в містечко Краснопілля, де ми працювали з дітьми та підлітками приїхали місіонери, передаємо працю їм, а самі розпочинаємо регулярні служіння в с. Річки, де живе сестра з нашої церкви. До речі, вона має шестеро своїх та четверо усиновлених дітей і активно працює з малозабезпечними сім’ями та дітьми в онколікарні. Ми також служимо разом в досягненні цих верств населення та провідуємо онколікарню. Брати та сестри з нашої церкви неодноразово служили в якості донорів крові для цих діток та проводили з ними час. В цьому селі провели триденний табір, а після того сільська влада надала нам в безкоштовне користування будинок культури, де ми можемо кілька разів на місяць проводити регулярні зустрічі з дітьми, молоддю та дорослими. На останній такій зустрічі було близько 30 дітей, 15 молоді і 7 дорослих. Молимося про церкву в с. Річки і спасіння багатьох людей. Просимо підтримати нас в молитві.

Валентин Ярошенко, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати