Кінотеатр на місці церкви

30.11.2017
0
472

На початку червня ми провели 6-ти денний табір для дітей Луганської області. 53 дитини з 5 міст провели гарний час знайомлячись з Богом. Метою було зібрати позацерковних дітей і молодих наставників з церкви кожного міста для кращого знайомства і спілкування. Щоб після табору діти були добре знайомі з дитячим служителем і мали міцну дружбу. Це перший стаціонарний табір, проведений церквою самостійно. Всі були задоволені — і діти, і наставники. Батьки дзвонили, дякували. Тим більше що все було безкоштовно. Через два тижні провели триденний табір в селищі Новоастрахань. У програмі були біблійні уроки, уроки співу, рукоділля і спортивні ігри з батутом. Деякі діти в цьому таборі вперше почули що є така книга — Біблія.

Кінотеатр на місці церкви. Луганська область

Хочемо трохи розповісти про це село. Наша церква там працює близько півроку. Збираємося в кінотеатрі. Нам його надають безкоштовно. На місці кінотеатру раніше була церква. При комунізмі батюшку розстріляли, а в церкві стали показувати кіно. Пізніше церкву зруйнували і на цьому місці побудували кінотеатр. Тепер знову Бог прийшов сюди, і ми проводимо богослужіння. Спочатку робили євангелізації, потім люди з селища самі стали приїжджати до нас в церкву на служіння по неділях. Тепер ми з братами їздимо проводити повноцінні служіння по неділях, по вівторках — сестринське служіння, по четвергах — домашня група і біблійний урок для дітей. Допомагаємо продуктами і гуманітарними речами. Минулого служіння там покаялося 12 осіб. Молимося і шукаємо місіонерів, щоб праця там не припинялася цілий тиждень.

Кінотеатр на місці церкви. Луганська область

Бог благословив і ми мали можливість відправити випускників «Школи життя», яка проходила при нашій церкві, на Азовське море. 20 дітей з навколишніх дворів, які прийшли до нас у церкву, прослухали уроки «Велика подорож», отримали сертифікати про закінчення школи і Біблію в подарунок. Опісля — поїхали відпочивати на море.

А «Школа життя» з вересня продовжила роботу при нашій церкві. Чотири дівчинки з минулого випуску допомагають наставникам у проведенні гуртків. Приходять нові діти.

Кінотеатр на місці церкви. Луганська область

На місіонерських точках провели свято жнив. Це — Новоастрахань, Петропавлівка і наше місто Сєвєродонецьк. У Сєвєродонецьку спочатку було свято подяки на площі міста з усіма церквами міста, а пізніше — власне в нашій церкві. У церкві триває служіння малозабезпеченим і переселенцям. Центр для переселенців приймає як власне переселенців, так і гостей, які приїжджають послужити на Сході України. Бог додає спасенних до церкви. У цьому році 6 осіб прийняли водне хрещення. Тепер вони несуть служіння в церкві.

Олександр та Ірина Руденко, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати