Кулінарний гурток

26.04.2019
0
908

Зараз ми зайняті підготовкою до святкових служінь. Навпроти дому молитви у нас планують побудувати дитячий майданчик і паркову зону. Нещодавно наші діти всією групою дитячого садочка займалися висадкою дерев, вкладаючи свою лепту в благоустрій села.

Викладання уроків недільної школи проводяться постійно. Діти ходять регулярно і я бачу зміни в їхніх серцях. Приходячи додому, вони розповідають батькам історії, які вивчають на заняттях.  Помітно, як вони ростуть духовно і фізично. На Благовіщення ми служили з дітьми в церкві. Вони в мене молодці, докладають зусиль і стараються. Вдячна Богу за кожну дитину і молюся за них.  

Беру участь у служінні «Школи Життя». Діти активно відвідують наш гурток кулінарії. Страви готуємо різні — і солодкі, і солоні. Дітям подобається готувати власноруч, а потім все це їсти. Чуємо гарні відгуки від батьків, що є такий гурток, що діти багато чого навчаються. Свої навички кулінарії вони демонструють дома. В кінці навчального року для дітей буде вікторина по Євангелії від Івана. За перші місця — дуже хороші подарунки. У березні робили свято для мам. Кожна дитина готувала своїй мамі солодкий подарунок і листівку. Провели святкову програму з чаюванням. Було багато мам, мали можливість їм благовістити. Також на ці гуртки ходять діти з прийомних сімей.

Продовжуємо проводити служіння у м. Фастів. Приходять нові люди, залишаються на спілкування після служінь. Видно що Боже Слово їх зацікавило і вони прагнуть дізнатися більше про Христа. Довгий час ми церквою молилися за будівництво дому молитви у Фастові і зрештою придбали мобільний дім молитви на 100 людей. Бо в орендованому приміщенні вже не вистачало місця. Залишилось придбати землю, ми віримо що Бог вирішить і це питання. Є в планах найближчим часом відкрити реабілітаційний центр, бо бачимо в цьому величезну потребу. На свята плануємо провести декілька євангелізацій. Віримо що ці заходи принесуть багато плоду для Божого Царства.

Ольга Прищук, Житомирська область, уривок з листа

    Додати коментар

Пожертвувати