Курси англійської в Почаєві

31.08.2018
0
494

У червні, після закінчення навчального року, в місті Почаєві на базі місцевої школи ми мали християнський табір з поглибленим вивченням розмовної англійської мови. Приїхала невелика команда зі Штатів, яка мала програму для дітей англійською мовою. В основні завдання для дітей входило вивчення «Отче Наш» англійською мовою, 10 заповідей та ін. Ми з дружиною були волонтерами в цьому таборі, допомагали американським друзям з технічними та організаційними моментами. Отримали велике задоволення, працюючи з ними, ще й підтягнули власні знання англійської.

З активних подій іще мали роздачу християнської літератури в селах Дунаїв та Валігури, спілкувалися з місцевими жителями. За тиждень до таборів, у липні, сільський голова села Дунаїв запросив нас в село Куликів (його повноваження розповсюджуються на декілька навколишніх сіл) на свято села. Ми приїхали туди з батутами і, скориставшись нагодою, запрошували дітей та їхніх батьків на п’ятиденний табір в Дунаєві, який і відбувся через тиждень. Цьогоріч ми мали рекордну кількість в Дунаєві — близько 150 діток. На закритті табору було до 50 батьків, співав гурт «Левит» з Луцька. Деякі батьки зі словами подяки підходили до мікрофона, подарували нам торт і квіти, на їхніх лицях була щира подяка і радість. Фізично важкий і виснажливий табір був великим духовним благословенням для нас. Наступного тижня мали табір у Валігурах, де служили близько 50 діткам.

За тиждень-півтора до таборів гурт «Благовісник» з м. Вишнівець провів захід в с. Велика Горянка, де проживає одна-єдина віруюча жінка вже в немолодому віці. Прийшли люди, староста села, слово за слово — і вони дали згоду на проведення табору. Запланували дводенну акцію відразу після Валігур. На перший день прийшло близько 12 дітей, і в серце закрадалися сумніви… Але надвечір, коли з хлопцями готували інвентар, щоб лягати спати у палатці, почали приходити діти з батьками, один молодий тато запропонував допомогу, доброзичливо з нами спілкувався і дякував за те, що ми приїхали. На наступний день мали більше 60 дітей, понад 20 батьків та гарне закриття табору. Співав гурт «Християнин» з Шумська. В цьому селі нас приймали найтепліше, тому думаємо продовжити тут служіння. До праці приєдналася одна з навколишніх церков. Хочемо зайнятися підлітковим служінням в тому селі з осені.

Владислав Каменьков, Чернігівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати