Місія в Домінікані

01.12.2021
0
158

Я продовжую служіння в Дніпропетровській області, а саме у відділі дитячого служіння. Протягом літа  брала участь у проведенні євангелізаційних дитячих таборів і підліткових шкіл. Осіння пора теж насичена різними подіями. У вересні долучилася до організації святкування Дня сім’ї, який проходив двічі за  підтримки протестантських церков Криворізького району. Провели для дітей та батьків різні заходи на сімейну тематику, роздали запрошення до церкви. Приємно було бачити багато охочих послухати Боже Слово.

У вересні та жовтні мала можливість з групою українських місіонерів відвідати Домініканську Республіку. Метою було проведення біблійної школи для молоді і започаткування дитячих євангелізаційних таборів. У біблійній школі навчалися 80 студентів. Вони також пройшли базовий курс вчителів недільної школи і табірних працівників. Після навчання і підготовки разом з місцевою молоддю ми провели п’ять триденних таборів. Радію, що ми могли поділитися досвідом служіння дітям, яке в Україні практикуємо досить давно. А також передали різні програми і матеріали для євангелізаційної роботи з дітьми. Було приємно спостерігати, як  молодь проводить біблійні уроки, гуртки, співає з дітьми.

Під час проведення таборів не тільки діти, але й дуже багато молоді, батьків почули проповідь Євангелії. Було багато труднощів, але Бог допоміг нам в усьому. Багато дітей і батьків приходили на табір, просто щоб поїсти рису, але залишались до кінця і не хотіли розходитися. Люди потребують любові, уваги, прийняття. Люди потребують Бога! Їдучи в іншу країну, я сподівалася, що зможу користуватися англійською, але в Домінікані люди говорять іспанською… Саме в такі моменти розумієш, що найважливіше мати мову любові, яку дає Господь. Приймати людей такими, які вони є, служити всім, чим можеш. Та разом із тим за короткий час вдалося вивчити базові слова і речення для спілкування.

У листопаді на Дніпропетровщині брала участь в організації і проведенні курсів для вчителів недільної школи. Навчання дуже необхідне для якісного служіння. Приємно бачити молодь, яка з великим бажанням навчається і служить Богу. 19-20 листопада відвідала церкву «Євангеліст» в м. Апостолово із семінарами для вчителів недільної школи.

Також звичайно продовжую служити в помісній церкві с. Лозуватка. З молоддю і дітьми недільної школи  підготували і провели програму на День подяки. Вся церква була задіяна в організації служіння, мали святковий обід. Дуже добре, що на святі було багато гостей, молоді і підлітків, які відвідували літні табори.

Оксана Фурт, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати