Ми не зупиняємося!

31.01.2019
0
447

Я радію що можу працювати для Бога на місіонерських полях. Хоч вже і проминули святкові дні, але ми не зупиняємося та йдемо із села в село із Різдвяними привітаннями. У цьому році людські серця були відкриті для того щоб слухати Євангеліє.

Разом з гуртом молоді, ми почали їздити по селах за день до Різдва. Їздили і у святкові дні і після Різдва продовжили. Вже відвідали близько 20 сіл. Заходили в кожну хату із різдвяними піснями. Багато людей зі сльозами на очах дякували, що ми зайшли до них. Ми молимось за усіх і віримо, що вони відкриють Богу свої серця.

У декількох селах були вперше. Люди спочатку сприймали насторожено, казали що ніколи такого не чули і не бачили, що такі пісні і такі вітання — це для них щось нове. Та зрештою вони з радістю слухали.

З командою із західної України відвідали інтернат для дітей, привітали із Різдвом та зробили їм солодкі подарунки. В декількох селах допомогли малозабезпеченим сім'ям та людям з інвалідністю продуктами та одягом. Стараємося робити все можливе для того, щоб люди побачили і відчули Божу любов до них.

Катерина Степанюк, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати