Можливості перевищують ресурси

31.10.2018
4
482

Минула літня пора і хочеться коротко розповісти про наше життя та служіння на Сумщині і не тільки.

У цьому році я мав змогу відвідати Кенію (Африка). Це була свого роду місіонерська поїздка. Там вже понад 4 роки живе мій рідний брат і працює місіонером у племені Туркана (пустеля Кенії). Він запросив послужити тамтешнім українським місіонерам. Я жив там майже місяць, спочатку кілька днів у тропіках, де проводив навчання для команди місіонерів, а потім — в пустелі, де живе мій брат. Допомагав у побуті, разом ми проповідували в місцевих церквах, будували дім молитви, займалися соціальним служінням місцевому населенню. Це був дуже цікавий досвід — як в міжкультурному служінні, так і загалом в умовах служіння (спав увесь час на вулиці, пробував місцеву їжу, стикався з небезпечними комахами тощо).

Одне я точно зрозумів — в Україні прекрасні умови життя і гарний час для служіння Богові. Ми маємо бути за це вдячні!

У кінці червня ми в Сумах проводили Ходу за сім’ю. Спільно з церквами та громадськими організаціями в кількості близько 2000 людей пройшли центральними вулицями міста, проголошували біблійні сімейні цінності, а потім в центральному парку провели Фестиваль сім’ї.

Відбувся марафон читання Біблії, коли протягом трьох днів від ранку до вечора на сцені головного майдану міста (біля адміністрації) християни євангельських церков безперестанку читали Євангелію. За 24 години вдалося прочитати Євангелію, Приповісті та частково Псалми. Підчас читання розповсюджували Нові Заповіти, а також тривало створення унікальної рукописної Біблії.

Час від часу намагаємося проводити пордібні акції та публічні заходи для проголошення Божого Слова. У наш час є всі можливості для таких заходів і влада в цьому (принаймні в нашому місті) тільки сприяє. Як влучно хтось висловився: «можливості перевищують наші ресурси». Актуальними й досі є слова Ісуса Христа: «жниво велике, а робітників мало…»

Мали також дитячі євангелізації. Спільно з «Церквою Христа Спасителя» на День міста провели акцію, де лунали християнські пісні та демонструвалися євангельські постановки. Для дітей були — батути, розваги та солодка вата. Звичайно роздавали і християнську літературу. Сотні людей зупинялися та слухали. Подібні заходи провели і неподалік місця наших зібрань, і вже кілька нових людей стали приходити на богослужіння, з десяток дітей приєдналося до недільної школи! Таку саму акцію провели в с. Зоряне. Прийшли, напевно, всі діти села, і навіть із сусідніх сіл. Один тато йшов із своїми 4 дітьми понад 4 км полем, щоби потрапити на захід. Зараз хочемо там знайти якусь хатинку, щоб проводити регулярні зустрічі з людьми.

Проводили очну клініку в м. Ямпіль із місцевою церквою та волонтерами-служителями з області. Мешканці отримали безкоштовне обстеження зору та окуляри, а головне — почули Євангеліє та отримали християнську літературу.

Ми в нашій церкві мали водне хрещення і 2 людини приєдналися до громади. Слава Ісусу Христу!

Робота йде і, як співається в одній відомій пісні, «хоч мало сильних серед нас, та церква будується».

Валентин Ярошенко, Сумська область, уривок з листа

  • Комментарий был удален.
  1. Комментарий был удален.
   1. Комментарий был удален.
    1. Комментарий был удален.
     1. Додати коментар

      Пожертвувати