На свідоцтво всім народам

30.06.2019
0
334

Наш маленький хор складається з початківців, хоча вже немолодих людей. Але вони дуже ревні в служінні Богу. На другий день Пасхи ми поїхали на конференцію — з’їзне регіональне служіння. І хоча там були молоді музиканти, нам все одно дали місце для участі. Це було дуже хвилююче. Виконали 4 пісні. Для людей, які прийняли Господа недавно, це дуже великий крок. Тим більше, що все ускладнювалося для них дорогою. У той день лив дощ, а їхати — 90 км жахливою дорогою. Ями, котловани, калюжі… Крім того, на пів дороги зламався двірник на лобовому склі і від сильної зливи почав протікати верхній люк. Довелося сидіти в машині під парасольками! Та незважаючи на всі негаразди, ми все-таки взяли участь у служінні, яке тривало чотири години без перерви. Додому повернулися ввечері втомлені.

На великодні свята до нас приїжджали гості з Краматорська Донецької області. Вони привезли продуктову допомогу. Гуманітарної допомоги у нас вже давно не було, тому ті, хто ходив тільки заради цього, давно відсіялися. Є величезна різниця, як приймають допомогу ті, хто регулярно відвідує церкву — вони роблять це з подякою, а не звинувачують усіх підряд у своїх бідах.

Приїжджали також гості із Західної України, ми були їм дуже раді. Вони дуже гарно співали, проповідували. Було пророче слово, що прийде час, коли ця кімната не вмістить усіх людей, яких Бог приведе до спасіння!

Добре, що люди почали брати з собою на богослужіння Біблії. Ми послідовно читаємо Старий Завіт і вивчаємо Новий Завіт. Кожного служіння — по одному розділу. Хто відкриває Біблію — читає по п'ять віршів. Наш курс і називається «Відкрита Біблія». Зараз закінчили книгу Буття і починаємо книгу Вихід. Досліджуємо Писання з коментарями та відповідями на питання. Це для всіх цікаво.

У дітей почалися канікули, вони дуже раді. І тепер на служінні ми ввели нову рубрику — участь дітей. Щонеділі вони розповідають вірші або співають псалми — по черзі беруть участь, надихають і себе, і тих, хто слухає. До кінця літа хочемо провести дитячий євангелізаційний табір з надією далі проводити недільну школу. Поки що недільна школа — це суто наші діти.

Богослужіння зараз відвідує від 15 до 25 людей. Нові обличчя з'являються рідко, а ті, хто колись вже був — іноді знову заглядають. А взагалі, оскільки зараз вибори, то люди нашого міста в постійних бігах, де що дають і хто які вирішує питання. Політики, фонди, Червоний Хрест, ООН, благодійні проекти — всюди хочуть встигнути. Навіть в нашому будинку, де орендуємо дві великі зали, знаходяться приймальні двох політичних партій. Іноді ми спостерігаємо натовпи людей. Багатьох із них ми знаємо, і вони, проходячи, заглядають до нас. Проповідуємо на свідоцтво всім народам!

Олександр Голованов, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати