Очна клініка в Конотопі та Батурині

28.02.2018
0
417

В кінці року ми знову мали змогу провести безкоштовну очну клініку, тільки тепер в м. Конотоп і в м. Батурин. Люди, які приходили перевірити свій зір, також почули Боже слово. В Батурині на прийом до окуліста записалось приблизно 80 чоловік і ще багато попередньо записались на наступний раз. Командою ми особисто спілкуватись з людьми, молитись за них, співали, пригощали чаєм із печивом. Люди були вдячні і запрошували ще, майже кожен отримав підібрані окулістом окуляри. Одна людина в той самий день навернулася до Бога.

Сумська область

На другий день ця ж клініка була в м. Конотоп у приміщенні дому молитви. Ми заздалегідь зробили об’яви, і також прийшло багато людей. Лікар прийняв більше 80 чоловік і ще приблизно 40 записались на наступний раз. Як і в Батурині, лунали пісні, свідчення, молитви, кожен бажаючий отримав Євангелію і християнську газету. За призначенням лікаря люди отримали в подарунок окуляри. Багато людей вперше переступили поріг дому молитви. Пізніше на наше різдвяне служіння приходили люди, які були на клініці.

Сумська область

Різдвяні свята пройшли швидко та були плідними. Цього року ми мали можливість закупити солодкі подарунки не лише для дітей з церкви, але й для дітей с. Шпотівка. На Різдво в Шпотівку запросили християнський ляльковий театр. Всі діти, які були присутні, переглянули цікаву виставу, співали пісні з рухами, брали участь у вікторині. На закінчення всі отримали подарунки. Також з цим ляльковим театром ми їздили в м. Батурин. Програма була така сама, але дітей було більше. Був присутній мер Батурина, запрошував нас ще.

Сумська область

Також на Різдво з місцевою молоддю їздили в Шпотівку вітати людей зі святом. Вітали людей по хатах, роздавали календарі й газети. В цьому селі є одинокі люди, особливо бабусі, є інваліди. Для цих жителів з допомогою спонсорів ми закупили продуктові набори. Відвідуючи цих людей була змога поспілкуватися з ними і ділитися Благою Звісткою. Такі ж продуктові набори зробили для вдів, малозабезпечених і багатодітних сімей із місцевої церкви Конотопа.

Щодо Шпотівки ми проводимо там богослужіння щотижня. Мали спілкування з людьми у вільній обстановці за святковим столом, де згадували Божі милості, ділилися свідченнями, дякували Богу за прожитий рік і просили благословення на новий.

Анатолій Рабий, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати