Перевізний дім молитви

30.11.2017
0
870

Щовівторка команда місіонерів їздить в циганський табір. Моя дружина там проводить дитяче служіння, в тому числі навчає дітей письма та читання. Також великим благословінням для циганських сімей були продуктові пакети, які ми неоднаразово вже завозили до них.

Особливу увагу після літніх таборів почали приділяти праці з молоддю. В серпні організували похід з ночівлею на гору Говерлу, з нами було близько 15 підлітків із позацерковних сімей. Під час походу ми навчали їх молитися, разом співали, та особливо активно брали участь у роздумах над Словом Божим. Після таборів навідуємося у школи, де нас радісно приймають дирекція та діти. В селі Явора Турківського району була особлива зустріч на яку зібралася вся старша школа та весь педагогічний колектив. Разом з дітьми пригадали християнські пісні, які співали в таборі, проповідували. Дуже підбадьорило нас слово директорки школи, яка звернулася до учнів, щоб вони слухали ту Божу науку, яку ми несемо та застосовували у своєму житті.

Перевізний дім молитви. Львівська область

Одного разу коли ми проводили євангелізацію на площі в м. Турка підійшов до нас начальник відділу поліції району, підполковник та його друг майор. Перший згадав про те як по нашій молитві Бог зцілив його ногу, а другий розповів нам історію, як одному віруючому чоловікові, щоб понасміхатися з нього недобрі люди зняли дах, але він не відповів злом за зло, а ще й накормив шкідників, за що вони вирішили назад накрити хату та вже краще аніж було. Тим самим майор підкреслив, що віруючі люди мають силу Духа нести великі зміни в цей світ та обидвоє почали закликати людей на євангелізацію, послухати проповідь та спів християнських пісень. Ми бачимо, що Господь готує в м. Турка основу для майбутньої церкви.

Продовжуємо постійно підтримувати працю в Жидачеві. Моя дружина щонеділі після ранкового служіння їздить в Жидачів, щоб послужити свідченням, піснею чи віршем. З вересня щочетверга проводимо працю у спецшколі-інтернаті в с. В. Синевидне з дітьми, які мають вади мови.

Перевізний дім молитви. Львівська область

Продовжуємо ходити по домах з благовістям. Цього тижня зайшов до одної сім’ї. Рік тому там трапилася трагедія — молодому хлопцеві на станку відрізало руку. Рука прижилася, але залишилася неробочою. Хлопець виглядав дуже розбитим та подавленим, усі друзі від нього відвернулися, але серце його було відкрите для Слова Божого.

Надалі продовжуємо складати невеличкий перевізний дім молитви для циган, надіюсь до зими завершимо та встигнемо перевезти.

Петро та Оксана Височанські, Львівська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати