Перші плоди

31.10.2019
0
418

За останні 3 місяці було зроблено багато роботи. 6-9 серпня 2019 року за участі місіонерів та команди з Рівненщини провели ще один табір в с. Новопетрівка Бердянського району. Мій рідний брат Юрій та місіонерка Віра організували поїздку для сімох підлітків з Приморська та Єлизаветівки у Львів, а також діти побували в 10-денному християнському дитячому таборі в Олександрії Рівненської області. Цей візит був дуже ефективний. Після поїздки діти стали вести себе по-іншому, стали молитися до Бога, деякі навіть навчали молитися своїх батьків.

Я декілька неділь їздив в Андріївку проводити служіння, підміняв Петра Приходька. 11 серпня в цій церкві відбулося водне хрещення, ввійшли в заповіт з Богом двоє людей.

17 серпня відбулося водне хрещення в Бердянську, прийняли хрещення шестеро людей.

В неділю 18 серпня в Приморську ми вперше зробили богослужіння на 10 годину, тому що вже не їздимо в Бердянськ. Цього ж дня до нас на зібрання вперше прийшла Таня — молода сестра, яка навернулася в одній із церков Києва, зараз вона проживає з батьками в сусідньому селі. Їй дуже сподобалося у нас, і вона регулярно відвідує недільні богослужіння, а також буває у нас вдома. Одного разу ми провідали її маму, яка потрапила у лікарню з хворим серцем. Жінка спершу дуже хвилювалася за дочку — куди вона ходить, з ким спілкується, але коли познайомилися, її сумніви розвіялися. Після того неодноразово відвідували сім’ю Тані, співали, спілкувалися, вітали з днями народження.

В с. Шевченківське Більмацького району, де провели останній табір, дуже добре пішла справа — діти і старші люди виявили бажання збиратися щонеділі для проведення богослужінь. Почали збиратися спочатку в приміщенні будинку культури, а через декілька тижнів голова села виділив місце в дитячому садку. Ми зробили невеликий ремонт і 15 вересня провели відкриття імпровізованого «дому молитви», або ж — кімнати для проведення богослужінь. Прийшли чимало людей і з цього села, і з сусідніх.

Відвідали одну із баз відпочинку, там працює жінка на ім’я Марина, яка відвідує наші богослужіння. Відпочивали і водночас благовістили. Співали та спілкувалися із відпочиваючими. До речі, у цієї жінки 25 березня помер чоловік, у якого було хворе серце. 25 вересня, рівно через пів року, вона навернулася до Бога. Зараз Марина і Таня, про яку писав вище, готуються до водного хрещення. Це перші плоди нашого трирічного служіння в Запорізькій області.

Після навернення Марина із сестрою Лєною виявили бажання збиратися в її будинку щовівторка для проведення домашніх богослужінь (вона живе на краю міста і далеко добиратися).

До нашої місіонерської команди долучилася ще одна сестра Оксана з Підгайців Луцького району Волинської області, яка планує працювати з нами тривалий час. Натомість Вєра, яка з нами працювала, залишила місіонерське служіння з поважних сімейних причин. Зараз тут стабільно живе і працює 6 місіонерів.

В с. Єлизаветівка вже два місяці щонеділі проводимо в будинку культури богослужіння. Регулярно приходять до 10 людей. Спілкуємося, співаємо, читаємо Біблію. У цьому селі плануємо розпочати нову місіонерську точку, поселити місіонерів, щоб вони проводили богослужіння та недільну школу. Для цього ми навіть вже нагледіли хатину, наразі шукаємо кошти на її придбання, і готуємо команду місіонерів.

19 вересня з місіонерами Запорізької області з’їжджалися в Андріївці для спільного зібрання та обговорення напрямків служіння.

20-21 вересня та 25-26 жовтня я був в Маріуполі, де навчаюся за програмою «бакалавр богослов’я».

26-28 вересня разом з братами і сестрами з Приморська та гостями з Болгарії Іллею Мелановим та Веселином Єнчевим провели ряд євангелізаційних богослужінь в домах культури кількох болгарських сіл. Збиралися від 10 до 30 людей кожного зібрання.

На початку жовтня я їздив додому, провідати родину, побути в колі сім’ї, а також щоб підзаробити.

Отримавши черговий спецвипуск «Голос надії», роздавали газети і разом запрошували людей на День подяки, який провели в Приморську 13 жовтня. На цьому святі було близько 40 людей, з них — чоловік 10 прийшли до нас вперше.

З новим навчальним роком розпочали заняття недільної школи в Приморську та навколишніх селах, відновили проведення підліткових та молодіжних зустрічей. Ну, і продовжуємо проводити богослужіння щонеділі о 10 годині.

Разом із духовними справами, зробили чимало роботи на будівництві дому молитви. Підшили дошками стелю, провели опалення, залили стяжки, підшили перший поверх гіпсокартоном, пошпаклювали перший поверх, закупили керамічну плитку для стін і підлоги. Хочемо до Нового року перейти в частково закінчене приміщення першого поверху, тому прикладаємо максимум зусиль.

Моліться за нас і нашу працю!

Олександр Яковчук, Запорізька область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати