Перша церква на марійській землі

30.06.2018
0
545

Вже дуже давно ми молилися про те, щоб в селищі Красногорське розпочати служіння. У цьому селищі ще за радянської влади силами і молитвами в’язнів, які відбували термін за віру, була організована перша церква на марійській землі. Але в 90-ті роки церква поділилася на кілька невеликих груп, які не мають ні спілкування один з одним, ні можливості зростати духовно. Кілька людей приєдналися до наших церков і їздили за 30 кілометрів, щоб побувати на служінні. Обставини, пов'язані зі змінами законодавства змусили переглянути це положення. Ми прийняли рішення почати проводити недільне служіння в Красногорську після свого служіння. Віруючі, які проживають там, охоче відгукнулися на цю пропозицію. Діти першого служителя, який був там, і вже відійшов у вічність, безоплатно надали його будинок для проведення служіння. На зібраннях буває близько 15 осіб. На минулому служінні була молитва за одну сестру, і Бог чудесно її зцілив. Пізніше вона свідчила і дякувала Господу. Хотілося б налагодити також дитяче служіння там — якщо немає дітей, молоді, то в церкви немає майбутнього. Ось так і працюємо. Ще належить подолати безліч перешкод в серцях віруючих, залікувати рани, нанесені за ці роки, але віримо, що за допомогою Божої благодаті це можливо. Просимо вас підтримати нас в молитві за це селище.

З початком весни і літа ми молимося про те, щоб була можливість нам ще раз провести літні відпочинки для дітей та молоді. Активно готували програми, територію та приміщення для проведення відпочинків. Недавно у нас був сильний вітер і трохи пошкодив будівлю і дах, де ми зазвичай проводимо відпочинок. Потрібно докласти зусиль для відновлення. Також залишилося невирішеним питання оформлення землі. Просимо підтримати нас в молитві за це.

Найперший відпочинок пройшов в Калініно, недалеко від Казані. Брати і сестри казанської церкви вирішили щомісяця по 4 дня збирати дітей, проводити з ними заняття, запрошувати сусідів і друзів.

Потім пройшов відпочинок для братів і сестер з вадами слуху. Якщо назвати точніше — з'їзд. Було більше 30 чоловік разом з дітьми. З'їхалися з різних місць нашого регіону, кожна група готувала програму, дуже активно вони самі брали участь в організації і проведенні відпочинку. Підготували виступи, спортивні та біблійні гри. Дивлячись на їхній ентузіазм, аж самим хочеться щось робити, рухатися!

Також пройшли одноденні з'їзди. Для дошкільнят ми підготували програму на тему: «Дружба братиків та сестричок в сім'ї». Оскільки діти приїхали разом із своїми батьками, то паралельно проводилися бесіди з батьками, окремо з чоловіками і дружинами. Всіх дітей поділили на 2 групи: 1-3 роки і 4-6 років. Для них проводилася біблійна година. Діти молодшої групи перебували разом з батьками. Це було позитивно і для самих батьків — вони спостерігали, яким чином можна займатися зі своїми дітьми вдома. Активно підключилися в служіння підлітки. Під час прогулянки вони взяли на себе відповідальність за менших дітей, таким чином батьки в цей час мали можливість піти на молитву.

Пізніше з'їхалися діти шкільного віку. Кожна група підготувала виступ на тему з'їзду: «Слався, Господи!» Це були сценки, пісні, гра на інструментах. Діти з нетерпінням чекали цих днів. Кожна група отримала невеликий солодкий подарунок.

Сергій Ярута, Марій-Ел, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати