Поштовх для розвитку

30.07.2019
0
397

Продовжуємо служіння у Лохвиці (у вівторок — молитовне, у четвер — вивчення Біблії, у неділю — загальне), а також у районі (у форматі домашніх груп): у вівторок — у м. Заводське, у п’ятницю — в с. Сенча, в суботу — в с. Венслави.

Для довідки: місто Лохвиця — районний центр, населення — 10000, є три школи, медичне училище, два дитсадки, школа-інтернат, будинок престарілих. Село Сенча — 2000 населення, є школа, дитсадок. Село Венслави — 200 населення. Місто Заводське — 8000 населення, 2 школи, 2 дитсадка.

Зусиллями помісної церкви працюємо у будинку престарілих (хоспісне відділення) с. Лука. Відвідуємо раз на кілька місяців. За 2 роки до нас вже звикли, ми знайшли порозуміння з медперсоналом, і нас дуже радо приймають — маємо спілкування у кожній палаті.

Завдяки друзям з Миргородської церкви провели зустріч з дітьми в школі-інтернаті с. Яхники. Були ігри, конкурси, подарунки, проповідь Євангелії. Керівництво школи прихильне до нашого служіння, запрошують до себе в заклад (можливо з часом відкриємо дні вивчення Біблії).

Намагаємось мати дружні стосунки з усіма сусідніми районними церквами (м. Гадяч, м. Лубни, м. Миргород, м. Пирятин, смт Чорнухи): їздимо в гості та запрошуємо до себе. Останній наш візит був у м. Пирятин на свято Трійці. Такі з’їзні служіння є дуже корисними особливо для новонавернених.

Ще весною я отримав пропозицію щодо приїзду групи молоді з Буковини, які займаються дитячими таборами. Вирішили протягом трьох днів працювати по селах, зранку — менше село на вечір — більше, третій день — заключне євангелізаційне богослужіння. Таким чином служили у с. Венслави та чотирьох нових селах — Яхниках, Вирішальному, Криниці та Васильках. Тепер плануємо відкривати там служіння домашніх груп. Гості дали поштовх для розвитку власного дитячого та молодіжного служінь.

Також група послужила і в м. Лохвиця та м. Заводське. На зібраннях були не тільки діти, молодь, а й старші люди. Для дітей проводили біблійний урок, рукоділля, ігри, батут, пригощали попкорном, солодкою ватою, вручали подарунки. Для молоді робили сценки, проводили змагання з волейболу, футболу, а також спілкувалися і знайомилися. Старші люди почули Благу Вістку. Дарували усім Нові Заповіти та газету «Жива Надія».

На кінець літа плануємо водне хрещення, готуємо 7 чоловік. Молимося за тверде рішення цих людей.

Наша помісна церква приймає участь в усіх служіннях, але нам потрібні нові молоді працівники у Лохвицький район, ми про це молимось, підтримайте! Також ще не вирішене питання з домом молитви.

Ігор Унтило, Полтавська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати