Привіт із Брусилівщини

01.04.2019
0
378

Рік розпочався і продовжується в інтенсивній праці. За зиму вдвічі пройшли з Євангелієм школи району. Одна євангелізація була присвячена Різдву, понад 1500 дітей почули Добру Новину, а також багато вчителів, батьків, директорів.

Під час другого благовістя нам допомагала група із Рівненщини. Роздавали дітям календарі, літературу, Євангелії.

З євангелізацією пройшли багато населених пунктів нашого регіону, провели публічні та індивідуальні служіння.

У найближчий час плануємо пройти школи не тільки нашого регіону, але й інших. Хочемо дітям з 5 до 11 класів роздати дітям Євангелія.

Продовжуємо служіння реабілітації, в центри приходять алко-, наркозалежні, потім повертаються у свої міста, села, де з ними продовжують працювати місцеві церкви. На чоловічому центрі не вистачає місця, тому ми з братами робимо прибудову. Також виникла потреба відкрити ще один окремий центр реабілітації в районі, тож прийняли рішення придбати приміщення для центру реабілітації, а також земельну ділянку для дому молитви у Фастові.

Зима і початок весни пройшли в інтенсивних конференціях та навчаннях. Це семінари та лекції для молоді, підлітків, старших людей.

Внутрішні  служіння проходять без особливих змін, все настроєно: молодіжні, підліткові, дитячі, загальні, молитовні зібрання, домашні групи проходять регулярно. Щодня по декілька служінь.

Готуємося до дитячих таборів, плануємо проводити пришкільні табори, стаціонарні, денні. Молодь   налаштовується  на інтенсивну працю. Вже втретє бажаємо провести молодіжно-підлітковий фестиваль у м.  Брусилів. Це свято, коли протягом двох днів відбуваються виступи в центральному парку міста — пісні, свідоцтва, промови, різні конкурси та заняття з дітьми, а також бесіди з дорослими біля євангелізаційних наметів.

Дякую Богу що, Він подарував мені 11-дітей. Багато часу з дружиною приділяємо їхньому вихованню, долучаємо до служіння, заохочуємо. Бажаємо, щоб виросли хороші християни та суспільно-корисні люди.

Сергій Тарасюк, Житомирська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати