Різдво для дітей воїнів АТО

28.02.2018
0
328

Хочу написати про наші справи в Солоному. З Божою допомогою служимо, проводимо богослужіння, співанки, вивчення Слова Божого. Молимося за мир на Сході України і за навернення людей до Бога.

Перед новорічними святами поставили різдвяну виставу в загальноосвітній школі с. Володимирівка. Цей формат дозволяє донести істини Слова Божого до дитячих сердець. Всі діти і вчителі були приємно вражені і запрошували ще до них у школу. Після вистави ми всім дітям роздали солодощі. Віримо, що захід послужив благословінням для них і їхніх сімей.

Дніпропетровська область

На Різдво до нас приїжджала молодь з Волині. Разом ми відвідали людей по домах і через пісні доносили справжню суть Різдва. Радіємо, що в такий спосіб люди можуть почути про Христа і Його прихід на землю.

Також ми організували Різдвяне свято для дітей воїнів АТО. Діти з недільної школи поставили виставу на тему Різдва. Під час програми провели з дітьми вікторину,  звучали тематичні пісні та проповідь. В кінці свята всі діти отримали подарунки.

Нещодавно почали приходити двоє нових людей в церкву. Молимося, щоб Бог діяв в їхніх серцях, і вони прийняли Ісуса Христа, як свого особистого Спасителя.

Михайло Кулакевич, Дніпропетровська область, уривок з листа

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати