Різдво в Сєверодонецьку

01.04.2019
0
359

Ми провели Різдвяні свята і в церкві, і за її межами.

Для малозабезпечених дітей нашого міста показали виставу «Різдво старого шевця» за участю харківського лялькового театру. Після вистави роздали дітям солодкі подарунки, батьків запросили на служіння. По завершенні до мене підійшла жінка, яка привела свою онуку на свято і подякувала за цей захід. Каже, коли йшла до нас, на душі було погано, а після вистави стало дуже легко. Наш старший син Тимур (йому 10 років) запросив на виставу свого однокласника, після чого хлопець почав відвідувати дитяче служіння.

З молоддю нашої церкви в переддень Різдва ходили по місту, роздавали різдвяні газети та календарі, співали пісні про народженого Ісуса. Також молодь зі служителями ходили за адресами, наданими соціальним відділом міста, відвідували людей у потребі. Так ми познайомилися із самотньою матір'ю двох дітей, випускницею будинку-інтернату. Жінка, йдучи на роботу, залишає дітей вдома, їм 9 і 7 років. Вони сидять самі за замкненими дверима до пізньої ночі, їдять тільки вермішель швидкого приготування. Газ їм відключили через те, що діти не раз залишали його відкритим. Познайомившись з цією родиною, ми стали їх відвідувати, одягли дітей. Щосуботи наша молодь приводить їх на дитяче служіння, мама, періодично приходить на недільне служіння. Молимося за них.

Провели різдвяні євангелізації в управлінні соціального захисту нашого міста, роздали їм продукти. Провели євангелізацію для службовців у пробації (поліцейський відділ, куди приходять відмічатися умовно засуджені).

В одному з сіл, де наша церква служить, дізналися, що у деяких жителів нічим опалювати житло. Стали шукати можливість їм допомогти. Поки не було фінансів, доводилося спилювати пеньки, щоб хоч якось створити тепло. Дякуючи Господу і жертовним серцям, зрештою змогли придбати дрова. Не всім, але найбільш нужденним допомогли.

Із братами з Румунії провели євангелізацію у Станиці Луганській і в сусідніх селах. По завершенні, роздали людям похилого віку продуктові набори.

Проводимо служіння в Новоастрахані, відвідуємо служіння на місіонерських точках, триває служіння реабілітації, служіння дітям, сім'ям у складних життєвих обставинах. Відкрили ще одну домашню групу, новонавернені люди хочуть пройти підготовку до водного хрещення, четверо з них — підлітки з дитячого служіння.

Підтримайте нас, будь ласка, в молитві за будівництво дому молитви.

Олександр Руденко, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати