Радісні та сумні події

30.06.2018
0
448

Після біблійної школи, про яку я писала в минулому листі, мала можливість допомогти в служінні місіонерам в м. Перемишляни Львівської області. В той період там відбувалися євангелізації по школах з роздачею подарунків. У кожній школі по декілька класів дітей, зібраних разом, почули слово Євангелії.

Було роздано велику кількість запрошень на пасхальну євангелізацію, яка відбулася в «Церкві Христа Спасителя» м. Сколе. На цю євангелізацію прийшла велика кількість дітей, адже програма була розрахована саме на них, а також були присутні батьки. Разом з дітьми співали християнські пісні, показали виставу про Воскресіння, провели урок на тему, в кінці — роздали подарунки та запрошення на літні табори. Батьки ділилися враженнями, що їх особливо торкнулася вистава, адже там було показано глибину і значення смерті і воскресіння Ісуса Христа.

В житті «Церкви Христа Спасителя» за цей період сталися ще дві події. Перша — радісна — водне хрещення. Троє братів і одна сестра ввійшли в завіт з Господом. А друга — сумна — похорон. Помер член церкви, що тривалий період віддано служив Богу. Обидві події стали проповіддю для жителів міста.

Ще одна подія — це євангелізаційна поїздка нашої місіонерської команди в село Чинадієво Закарпатської області, де ми побували вперше. Розділившись на команди, ми роздавали по селу запрошення на служіння, які мали відбуватися декілька вечорів підряд з благодійною вечерею. Спілкувалися з місцевим населенням та молилися за людей. Проходячи від хати до хати помітили, що більшість людей дуже насторожені і закриті. Через місцевий циганський табір, жителі якого мають слабкість до крадіжок, люди, як можуть, захищаються, і підозріло ставляться до чужих. Тим, хто відкривав двері свого будинку, ми давали запрошення та християнську газету. Ввечері на служіння прийшла велика кількість циган. Протягом декількох днів вони слухали проповіді, пісні, свідчення, християнські вірші, а також були нагодовані та отримали гуманітарну допомогу. В майбутньому там планується проведення біблійних уроків для дітей.

Щонеділі в м. Турка Львівської області в інтернаті відбуваються зустрічі з дітьми. Для них проводиться християнський урок, спілкуємося на різні теми з позицій християнського світогляду. Діти цього міста дуже відкриті до спілкування і дружби з нами, це надихає до подальшої роботи. Багато з них мріють попасти в літні християнські табори.

Ми провели два триденні пришкільні табори в селах Карпатське і Явора. Діти з нетерпінням чекали на нас, активно приймали участь в усіх заходах, з цікавістю слухали християнські уроки, вивчали вірші з Біблії і багато іншого. Ми помітили, як змінилася атмосфера в селі Карпатське в порівнянні з минулим роком. Діти стали більш відкритими та зацікавленими до програми. Дирекції обох шкіл були задоволені і дякували нам за працю.

Наталя Проценко, Львівська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати