Результативний рік

30.03.2018
0
436

Цього року окрім євангелізаційних служінь по селах і містах нашого регіону праці, ми неабиякі зусилля направили на розширення служіння у м. Жидачів. І вже є результати, на які я й не очікував за такий короткий термін.

Цієї весни виповняється рік, як ми винайняли приміщення для проведення зібрань у м. Жидачів, що є районним центром. До того ми декілька років зібрання проводили в селі приблизно за 10 км від Жидачева і кількісне зростання було повільним, бо добратись туди людям із інших сіл було важко, а подекуди й неможливо.

Марій-Ел

З переїздом служіння до районного центру все змінилось. І хоч нам тепер приходиться оплачувати досить дорогу оренду приміщення, але результати цього року у рази перевищують результати попередніх років. Зібрання зросло як кількісно, так і якісно, збільшилося число і прихожан, і членів церкви.

Цієї зими ми навіть вперше самостійно провели служіння Спомину смерті Господа нашого Ісуса Христа і відтоді проводимо це служіння щомісячно.

Марій-Ел

Також розпочалося стабільне дитяче та підліткове євангелізаційне служіння. Діти щоразу проходять тематичний урок на біблійну тематику, вчаться рукоділлю, співають християнські пісні… А особливо діти полюбляють спілкування після служіння. Вони відкривають свої серця та діляться переживаннями.

Наша молодь хоч не багаточисельна, проте активна. Ми готуємо її до літніх євангелізаційних служінь.

Марій-Ел

Попри переваги приміщення, як я вище писав, є й недоліки: з 1 березня нам підняли оренду, тож тепер ми змушені платити вдвічі дорожче.

У моїй власності є земельна ділянка в м. Жидачів, де я планував проводити у майбутньому забудову. Порадившись із громадою, ми вирішили, що будемо молитися, щоб Бог допоміг нам у побудові залу для зібрань на цій території до кінця літа, бо оренда з осені буде ще вищою, а ми не в змозі й цю оплатити. Тому просимо Вас підтримати нас у молитві за цю справу.

Іван Онисів, Львівська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати