Шкільна «забастовка»

30.06.2018
0
486

Кожного року ми вітаємо школярів зі святом Пасхи, розповідаємо їм про Ісуса Христа, що Він живий, даруємо подарунки від місії «Сумка самарянина». Це один із тих днів коли в школі можна проповідувати.

У цьому році додався ще один клас 1-В. Ми хочемо в ньому проводити християнську етику, запропонували батькам, та вони відмовились. Правда вчитель настроєна на те, щоб урок християнської етики все ж був. Будемо надіятися, що батьки змінять своє рішення і дозволять на наступний навчальний рік.

Голос надії, Дніпропетровська область

3-Б клас теж отримав подаруночки на свято Пасхи. В цьому класі ми розпочали проводити християнську етику та батьки, які на початку згодилися, дуже швидко перехотіли. Одна мама сказала: «Я прочитала ваш підручник, все добре там написано, та я не хочу, щоб моя дитина у це зараз вникала».

У 5-В ми прийшли відразу після уроків, коли діти нас не чекали. Вони були здивовані, після привітального слова задоволені пішли додому. Деякі дівчатка не витримали, відкрили подарунки і хвалилися один перед одним. Один хлопчик підійшов і питає: «А чи будуть в нас уроки християнської етики?» Цей хлопчик у неділю приходить на недільну школу — поки що один з усіх дітей, яким ми викладали християнську етику.

Голос надії, Дніпропетровська область

5-Б клас завжди радий нас бачити з подарунками або без. На останньому уроці разом із Танею влаштували для дітей сюрприз «Ярмарок». Діти за присутність і активність на уроці отримували «смайлик», і за ці «смайлики» мали змогу щось  придбати на «Ярмарку».  Один із учнів запитав: «А чи буде християнська етика в наступному році?» Ми відповіли: «Якщо Бог дасть, і нам дозволять то буде». «А ми «забастовку» зробимо як що не дозволять» — відповів учень.

Валентин Моісеєнко, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати