Сліди і спогади літа

31.08.2018
0
587

Минає гаряча літня пора, лишаючи сліди і спогади подій, які відбувалися в цей період. Дякувати Богу, цього літа ми мали змогу знову проводити дитячу програму по нашому районі! Основну працю цього року проводила збірна група молоді з Рівненщини і з Америки.

Чернігівська область

Коли ще міркували над програмою, нам запропонували прийняти молодь, яка б повністю провела зустрічі з дітьми. Ми, звичайно, за 14 років звикли самі проводити (з невеликою лише допомогою) дитячі табори. Але за порадою, чи можливо навіть за проханням, ми погодилися зробити дещо по-новому. Зрештою, ми гарно провели програму з молоддю і декілька днів — своїми силами. У трьох населених пунктах робили табір по два дні. У трьох великих селах — триденний. У районному центрі — чотириденний. Хоч і були труднощі з погодніми умовами, але все пройшло добре! Молодь досить креативно, вміло і старанно працювала в цьому напрямку. Хоча склад команди часто за цей період змінювався, зокрема молодь зі штатів повністю мінялася декілька разів, все одно вони швидко згуртовувалися і досить непогано працювали.

Чернігівська область

Сотні дитячих сердець почули і відчули дотик Божої Любові. А з дітьми можуть почути і батьки. Організатором приїзду молоді був Володимир Кілюшик, який також заїжджав на декілька днів  у наш регіон. Дякуючи йому, ми отримали ще один комплект інвентаря для дитячих майданчиків на область. Маємо гарний час, розположення місцевої влади, можливості — хочеться все це використати для служіння Богу.

Цього року двоє людей з Варви вступили в завіт з Богом у Києві під час масштабного водного хрещення з нагоди річниці Хрещення Русі.

Чернігівська область

З 7 до 11 серпня в нашій області на березі річки Десна проходив молодіжний обласний табір. Завжди стараюся брати участь у цьому служінні. Багато підлітків можуть побути в близькому спілкуванні зі служителями і один з одним. Було немало наближених до церкви дітей. Взагалі мали дуже гарний час!

Петро Герман, Чернігівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати