Слава Богу за літо!

30.06.2019
0
417

Хочемо поділитися подіями трьох останніх місяців нашого служіння.  Початок літа — це початок дитячих християнських таборів. Майже весь травень церква готувалася до свята, присвяченому закінченню дітьми «Школи життя», і до очної клініки, яка пройшла 25 травня в новому приміщенні дому молитви (колишній банк). Нарешті документи оформили на церкву, і тепер ми можемо тут проводити заходи. Очна клініка — це безкоштовне обстеження очей із роздачею окулярів. Пройшли обстеження 50 осіб. Спочатку проводили богослужіння з молитвою, щоб Господь благословив здоров’я пацієнтів. Ми дуже раді, що люди також почули Євангелію.

Після клініки проводили дитяче свято, на яке зібралося чимало дітей і батьків. Спочатку заспівали з дітьми християнські пісні з жестами. Всі брали дуже активну участь. Правда нам трохи завадив дощ, і ми перебралися в дім молитви. Там і проводили випуск «Школи життя». Цікаво поспілкувалися з дітьми на християнські теми. Усім вручили подарунки. Плануємо в наступному навчальному році почати новий сезон «Школи життя». Будемо запрошувати і нових школярів. Усього на свято прийшли близько 80 дітей, багато були з батьками.

Після закінчення навчального року в початкових школах, завезли дітей у дитячий християнський табір. Він проходив з 5 червня по 10 червня. Незабутній час для дітей — це і нові друзі, наставники, цікаве проведення часу, купання в річці. Основною метою табору було навчити дітей молитві. Після пробудження була ранкова молитва, перед прийомом їжі — молитва, ввечері — служіння. У таборі були такі заняття, як рукоділля, театральне мистецтво (з подальшою участю у виставі), музика (гітара, фортепіано). Був «день пошти», коли вони могли писати один одному побажання. Діти залишилися дуже задоволені, вони відпочили, набралися багато вражень, емоцій і знань. Всього табір відвідало 70 дітей. Слава Богу за літо!

Із червня, у новому приміщенні дому молитви почалися ремонтні роботи. Замінили труби і батареї. Зробили сцену. Будемо стелити ламінат на майбутній кухні. Також ламінат постелимо в залі для богослужінь. Роботи ще багато. Але до осені обов’язково потрібно зробити опалення, щоб з початком холодів у приміщенні було тепло і можна було проводити богослужіння і недільну школу.

Продовжуємо проводити служіння в с. Новотошківське, де приходить 25 чоловік. У кінці травня провели там також дитяче свято, присвячене закінченню дітьми «Школи життя».

Двічі на тиждень маємо домашні групи в Лисичанську. В середині червня проводили одноденні дитячі табори в різних районах міста. Усього заплановано чотири одноденних табори в Лисичанську і один табір в Новотошківському. Це можливість познайомитися ближче з дітьми. Табори відвідують від 40 до 60 дітей і дорослих.

Микола Наумов, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати