Служіння в Азії розширюється

01.04.2019
0
377

Ми розширюємо служіння в Азії, на сьогодні не тільки в Казахстані, але і в інших країнах проводимо навчання, семінари, табірні програми, а також святкові заходи.

Зокрема з командою допомагаємо в соціальних проектах для онко-хворих, для дітей сиріт.

Тепер трохи детальніше про нашу діяльність.

23 листопада - 4 грудня 2018 — я допомагала в навчанні координаторів дитячих служінь в Астані, яке проводила «Дитяча місія». Навчання пройшли 20 чоловік із 7-ми церков: «Агапе», «Агапе2», «ЄХБ», «Шанірак», «Сумбогім», «Назарянин», «Благодать».

4 грудня 2018 — проводили семінар для батьків, були присутні близько 70-ти чоловік із 7-ми церков.

7 грудня 2018 — провела навчання в церкві «Едем» (Алмати), були присутні 16 чоловік.

8 грудня 2018 — провела семінар в церкві «Світло Ісуса» (Алмати). Зробила презентацію Різдвяних програм, ділилася досвідом служіння. На семінарі були присутні 17 чоловік з 6-ть церков: «Світло Ісуса», «Евенейзер», «Благодать», «Едем», «Агапе», «Агапе2».

12 грудня 2018 — зустрічалася з пастором казахської церкви Астани Джангильди та його дружиною Юлією з питань організації дитячого служіння в їхній общині.

Приємно відзначити, що крім церковних заходів нас запрошують також в державні заклади, лікарні.

Провела два Різдвяних служінняв Астані: 7 січня 2019 — в церкві «Агапе», 8 січня — у відділенні онкології.

3 лютого 2019 — допомагала в організації дитячого клубу в аулі Алмати. Відвідало клуб 13 дітей (в основному — з багатодітних сімей).

23 лютого 2019 — провела одноденний табір в Бішкеку, який відвідало 22 дитини. У програмі табору були біблійні уроки, спілкування, ігри, творчі заняття. Діти були в захваті і знову очікують зустрічі. Багато з них не мають повноцінних сімей і пережили багато болю. Усі діти молилися молитвою покаяння перед Богом.

16 лютого 2019 — провели одноденний табір в районі лісозавод (найбідніший район Астани). Не дивлячись на мороз, прийшло 40 дітей. Ми спілкувалися, співали пісні, проводили квести. Діти слухали Боже Слово і молилися з нами.

5-7 лютого 2019 — відвідала конференцію дитячих лідерів Азії в Алмати, провела два семінари. Там були представники з Казахстану, Узбекистану, Киргизстану, Таджикистану. Усього учасниками конференції було 110 осіб. Семінари відвідало 75 чоловік, це мене надихнуло!

 21-22 і 24 лютого 2019 —провела три семінари в Бішкеку. На першому — говорила про методики викладання в недільних школах, відвідало 10 чоловік. На другому — про табір, відвідало 10 чоловік. На третьому — проводила презентацію Великодніх свят, відвідало 11 чоловік із 6-ти церков Бішкека («Дім Божий», «Відродження», «Небесний Єрусалим», «Діти Божі», «Слово Життя», «Будинок на скелі»).

Людмила Токар, Казахстан, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати