Служіння в Коростишеві

26.04.2019
0
445

Вітаємо з великим святом Воскресіння Ісуса Христа. Дякуючи цій перемозі, ми сьогодні — нове творіння з новими бажаннями, цілями і мріями. Дякуючи воскресінню Христа, ми розповсюджуємо Його Царство на землі в людських серцях. Слава Богу за це свято, за безмежну любов. Слава Богу за те, що Він дає нам сили, здоров’я служити.

Коротко про працю в Коростишеві. Маємо велику потребу в домі молитви. Певний час ми молилися за фінанси, щоб придбати землю, робили все можливе з нашої сторони, і сьогодні вже маємо майже повну суму. Молимося і далі, щоб побудувати за короткий час.

Тричі на тиждень проходить зібрання, в суботу молитовне, в неділю загальне, в понеділок розбір Слова. Проводимо окремі зустрічі з братами, окремі з сестрами. Плануємо всією церквою виїхати на природу після Пасхи. Євангелізації проводимо постійно. На днях відправили одного чоловіка на реабілітацію.

Також проводимо заняття з дітьми в санаторії Тетерів, який знаходиться на окраїні міста. Там знаходяться сім’ї, котрі переїхали зі сходу. Діти з радістю чекають нас щотижня. Вони відкриті для спілкування. Проводимо тематичні уроки, рукоділля, потім пригощаємо діток.

Із дружиною працюємо в проекті «Школа життя». Щотижня проводимо заняття різних гуртків, основним є біблійний урок. Більша частина дітей із невоцерковлених сімей. Щомісяця проводимо тематичне зібрання для них та їхніх батьків, завтра цих діток веземо на екскурсію.

Також у нас вдома проходять зустрічі для підлітків. На зустрічах говоримо про кохання, про стосунки з батьками тощо.

Микола Романюк, Житомирська область, уривок з листа   

 Додати коментар

Пожертвувати