Страшна доля дітей-сиріт

30.04.2018
0
473

Бог дає нам унікальний час і унікальні можливості для проповіді Євангелії і для добрих справ.

Цієї зими почали їздити в два сирітських будинки. Один знаходиться в місті Верхньодніпровськ. Це сирітський притулок для хлопчиків з розумовою відсталістю. Там перебуває більше ніж 160 дітей. Спілкування з ними реально змінює нас і наше ставлення до життя.

По різних причинах хлопці туди потрапляють. Ось історія одного з них. Дитині було 5 років коли мама сильно напилася горілки і в приступі люті викинула хлопчика з третього поверху. Він упав на огорожу, яка була під балконом і проштрикнув собі спину. Кричав поки не втратив свідомість, а мама зняла його з огорожі і замурувала на покинутому будівництві. Через деякий час хлопчика зачули собаки і, сильно гавкаючи, риючи землю в тому місці, звернули увагу людей — і хлопчик був врятований. Але його психіка сильно травмована. Ми молимося за нього.

Дніпропетровська область

Коли ми там буваємо, то іноді бачимо, як проявляється одержимість. Молимося, щоб Бог звільняв і зціляв цих дітей.

Зараз хочемо матеріально допомогти інтернату. Забезпечити дітей літнім взуттям.

Продовжуємо служити людям через реабілітаційний центр, під кінець зими на початку весни до нас прийшло семеро нових хлопців. Молимося та служимо їм.

Деякі хлопці після проходження реабілітації закінчили курси капеланів і тепер разом з ними ми їздимо на Донбас, на передову, і проповідуємо Боже Слово. Один з них, його звати Мілан, закінчив в березні місіонерську школу для служіння на прифронтових територіях і став місіонером в містечку Велика Новосілка, що на Донеччині.

Дніпропетровська область

Нещодавно в нас 10 днів була команда студентів з Київського біблійного інституту, разом з ними ми відвідали багато людей, проповідуючи Євангелію. А також декілька днів проводили євангелізації в центрі нашого селища.

Продовжуємо будівництво дому молитви в Петриківці.

Робимо, що можемо, і віримо що Господь зростить насіння правди в серцях людей.

Олександр Мокієнко, Дніпропетровська область, уривок з листа

 



Додати коментар

Пожертвувати