Свята, щедрі на гостей

28.02.2019
0
519

Народження Спасителя ми святкували 2 рази. Хоча 25 грудня не вдалося зібратися на спільне служіння у домі молитви через хурделицю. У цей же день мало бути святкування разом з усіма євангельськими церквами міста на центральній площі, готували дитячу програму... Але нас так сильно засипало снігом і був такий вітер, що провели тільки коротку програму для дорослих і невелику вікторину для діток. Людей було дуже мало, а дітей взагалі декілька.

Мали святкові різдвяні богослужіння 6 січня (за участі гостей із Волині) та 7 січня (за участі дітей нашої недільної школи). Ці два дні ходили співати різдвяні пісні, роздавати газети та календарі. Заходили в лікарні, магазини, до знайомих людей.

7 січня 2019 року до нас приїхали гості із Раків Лісу. 8 січня разом із ними ходили вітати з Різдвом в установи нашого міста, а також до сусідів по під’їзду. Вони поїхали додому, а до нас на ніч приїхали нові гості, теж із Волині, які привезли виготовлені двері для дому молитви. Наступного дня вони їх ставили, і в цей же день приїхали друзі на табір.

10-12 січня 2019 року в нас проходив триденний табір. Тема першого дня була: «Приведи себе в порядок», на другий день говорили про віру, а на третій —про діла.

На наступний день після табору у нас були гості з Німеччини, вони щороку приїжджають у Смілу, підтримують матеріально людей з інвалідністю. Цього разу розвозили продуктові пакети в сім’ї, які цього потребують. А на наступний день були нові гості — родичі з Рівненщини. Ці свята були дуже щедрі на гостей.

Наступної суботи у нас була з’їздна молитва. Приїжджав Василь Кравчук із Рівненщини. Також цими днями була молодь із Ковеля. У неділю їздили у с. Дубіївка на служіння, потім брали участь в проведенні дитячого і підліткового клубів, потім у центрі міста роздавали газети та календарі, і після цього мали ще молодіжне спілкування. Втомлені і задоволені поїхали додому.

А ще до нас приїжджала команда з Рівненщини з різдвяною виставою. Вони проводили вистави на Полтавщині та на Черкащині. Їздили разом з ними у Мар’янівку. Там нас дуже просили провести влітку табір.

Як і раніше, у нас проходять дитячий і підлітковий клуби. Підходимо до закінчення програми «Найвеличніша подорож», наближаємося до випускного. Час від часу приходять нові діти.

Потім були гості з Росії, проводили богослужіння.

В неділю після клубу їздили сім’єю у смт. Цвіткове до місіонерів. Разом провели служіння, поспілкувалися з бабусею Мотьою, яка є єдиною віруючою у цьому селищі, окрім місіонерів.

Серце радіє від того, що можемо так вільно звіщати Добру Новину!

Людмила Демчук, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати