У новому домі молитви

30.09.2019
0
305

Прийшов вересень, у розпалі жнива. І праця на ниві Божій не стоїть на місці. Ми працюємо, щоб навертати людей до Бога.

Майже все літо, з деякими перервами, займалися ремонтом нового дому молитви, оскільки планували у вересні туди переїхати. Завершували систему опалення в усіх кімнатах. А площа там не маленька! Готували сцену, клали ламінат.

У кінці серпня в Лисичанськ приїжджала молода команда місіонерів, спільно з ними провели триденний дитячий табір. Програма була така: спілкування з дітьми, християнські пісні з жестами, обід. Звичайно не обійшлося без веселих ігор. На третій день табору запрошували батьків. Нас не лишило байдужим, що деякі батьки виявили великий інтерес до того, куди ходять їхні діти. Загалом відвідали табір близько 70 дітей різного віку.

Після дитячого табору відновилися роботи в домі молитви, мили другий поверх, фарбували перший поверх. Будівля дуже велика, це колишній дім культури. Ремонтували туалети, двері. Завершували різні дрібниці.

Так, 1 вересня 2019 ми провели перше богослужіння в новому приміщенні. Людей прийшло багато, усі стільці були зайняті. Тепер будемо служити в новому домі молитви!

Не перестаємо проводити служіння в Новотошківці по суботах. Селище знаходиться на прифронтовій території.

22 вересня 2019 відбулася ще одна важлива подія — офіційне відкриття дому молитви. Були запрошені єпископ Донецької області, пастори церков Лисичанська, Сєверодонецька, Кремінної.

Микола Наумов, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати