У простих словах — Євангелія діє

30.09.2017
0
373

Дякувати Господу, нещодавно у нас відкрилася нова церква. І з цим пов’язане цікаве свідчення. Переїхавши на нове місце, щоб відкривати там церкву, я не знав, що робити у цьому великому місті, з чого почати…

Якраз в той період вирішив трохи підфарбувати свій транспортний засіб. Попросив у знайомих телефон спеціаліста, приїжджаю. Поки оглядали машину, домовлялися про ціну, якось сам не знаю чому, я почав розказувати майстру про Христа. Раптом він зупиняє: «Почекай!» Заводить всередину, каже: «Тут моя мама, розкажи і їй!» Я проповідував їм Євангелію, і сьогодні — це наш брат у Христі, прийняв водне хрещення. Сергій — в минулому воював в Афганістані, служив у снайперських військах. Якраз у той момент, коли ми зустрілися, його сім’я переживала кризу. До речі, машину він мені ще й досі не підфарбував. Хоча іншим братам уже багатьом підфарбував.

Коли він уже готувався до водного хрещення, ми розмовляли про те, як важливо відвідувати зібрання, не пропускати. Але прийняв хрещення, дивлюся — немає чоловіка в неділю в зібранні. Через деякий час телефонує: «Брате Володю, я в лікарні лежу, можете приїхати?» Якраз були брати з Білорусії, поїхали всі разом до нього. І він нам каже: «Я все зрозумів! Я хотів у Бога день вкрасти! І ось — захворів запаленням легень. Раніше взагалі ніколи не хворів…»

Але на цьому історія не закінчилася. Там в лікарні Сергій став свідчити людям про Ісуса Христа. Познайомився з чоловіком, який теж воював в Афганістані, полковник у відставці. Але той був у дуже важкому стані, мав всього 50 кг при досить високому рості, практично не міг вставати. Лікарі не могли поставити діагноз. Через деякий час знову телефонує Сергій: «Потрібно поїхати в лікарню. Той чоловік покаятися хоче!» Приїхали, помолилися за нього, він повторив молитву покаяння. Потім покаялася його дружина, двоє дітей. Через три місяці чоловік відійшов до Господа, виявилося, що в нього був ВІЛ. А його жінка в цьому році прийняла водне хрещення.

Так може діяти Бог, коли ми довіряємося присутності Святого Духа. В простих словах, без теології — Євангеліє діє!

Володимир Висоцький, XXI конференція місії «Голос надії»Додати коментар

Пожертвувати