Від підлітків до пенсіонерів

30.11.2019
0
352

Ще у вересні ми роздали гуманітарний одяг в одному із сіл нашого району. Побачили, що є багато нужденних людей, які мають потребу. Вони лишилися дуже вдячними. Поки що багато людей не готові іти до церкви, але вони чують про добрі справи, і це вже викликає у них добре ставлення.

Ключовим заходом нашої церкви у вересні був День подяки. За два дні до свята провели у домі молитви захід для пенсіонерів, у якому взяли участь 43 людини похилого віку. Співом служив гурт із Полтави, була проповідь Божого Слова. А по завершенні подарували усім продуктові набори. Згодом пенсіонерів, які не мали можливості прийти, ми відвідали по домівках разом із соціальним працівником і подарували їм продукти. Бабусі та дідусі дякували, не стримуючи сліз.

У суботу перед Днем подяки проводили благодійну акцію. До нас приїхав лікар-офтальмолог з Києва, який безкоштовно зробив перевірку зору та подарував окуляри тим, кому це потрібно. Протягом дня він прийняв 97 людей! Подібний захід проводили вперше, але дуже задоволенні результатом. Людей, які пройшли  консультацію, пригощали чаєм із печивом. Із багатьма вдалося дуже щиро поспілкуватися.

Особливе хвилювання мали недільного ранку, адже так багато зроблено та запрошено людей… Після богослужіння планували пригостити гостей. Тому із самого ранку я поїхав до дому молитви готувати плов на вогні. І встановив власний рекорд, адже готував на 100 людей. Слава Богу плов вдався. А на служіння прийшло до 40 нових людей. Були дехто із пенсіонерів, яких ми запрошували, також із тих кого оглядав окуліст та інші. Також гості із інших церков. Служіння пройшло в чудовій атмосфері. Вкінці чимало людей виявили бажання, щоб за них помолилися.

Після цих подій церкву почали відвідувати декілька людей. Хоча було важко так багато заходів провести в такий короткий термін, але ми побачили в цьому благословення. У районній газеті було детально описано все, що відбулося в церкві. Дізнавшись із газети, деякі люди шкодували, що не прийшли.

У жовтні у територіальному центрі було свято до Дня людей похилого віку. На захід разом із керівниками різних установ та представниками влади запросили й мене. У своїй промові я побажав, щоб незважаючи на похилі літа ніколи не падати духом та запевнив, що наша церква «Нове життя» завжди готова підтримати.

Мали поїздку на Івано-Франківщину, де проходила зустріч обласних молодіжних служителів. Уперше за 8 років ми змогли декілька днів побути разом без дітей та розвіятися.

На навчання в обласну біблійну школу для підлітків, яку я координую приїхали 33 дітей, і це найбільша кількість за весь час. Було ще чимало бажаючих, але ми не змогли їх прийняти. Школа пройшла чудово. Близько десяти підлітків виявили бажання навернутися до Бога. На заключному зібранні було багато свідчень. Ваня, якому 12 років, сказав: «Найбільше, що мені сподобалося, це навчання! Ігри також дуже сподобалися, але навчання більше!»

Також протягом одного дня викладав для підлітків на Харківщині.

Нам все ніяк не вдавалося домовитися про проведення шкільних заходів. Але недавно працівники із центру пробації запросили до співпраці директора реабілітаційного центру, із яким ми раніше зустрічалися з людьми, що знаходяться на обліку у поліції. На цей час ми уже відвідали 3 школи Котельви, спілкувалися з учнями 9-11 класів, а також були в ПТУ. У планах є ще декілька зустрічей. Сподіваємося, що наша співпраця продовжиться.

У листопаді в Полтаві організовували обласну молодіжну конференцію, в якій прийняла участь майже вся молодь з області. На конференцію запросили музичний гурт із Волині. У неділю провели з ними євангелізаційне богослужіння.

Роздрукували 3000 календарів, які даруємо людям.

У грудні запросили до церкви людей з інвалідністю, щоб провести для них богослужіння та зробити невеликі подарунки.

Це майже всі ключові події осені, а ще, звичайно, є служіння кожної неділі. Щосуботи Віри проводить клуб для дітей, я дивуюся де вона бере так багато цікавих ідей для занять.

Вадим Корольчук, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати