Весна — радість і випробування

26.04.2019
0
458

Весна — це завжди щось світле. Ми всі очікуємо чогось нового, зокрема чекаємо свята Воскресіння Ісуса Христа. Але для більшості людей нашої церкви весна — це ще й випробування. Тому що більша частина — люди старшого віку, а з приходом весни погіршується стан здоров’я. У зв’язку з цим на зібрання приходить менше людей, а домашні групи перетворюються на відвідування хворих. Це можливість виявити любов, співчуття до ближніх.

Скоро свято, готуємо і церковне служіння, і захід на рівні міста. Є ідея провести для міських дітей квест. Просимо молитися, бо в нас — брак людей для організації такого заходу.

Як і раніше, проводимо зібрання і домашню групу на місіонерській точці в селі, яке знаходиться на лінії розмежування. Останнім часом там дуже неспокійно, тому просимо молитися, щоб Бог зберіг людей від нещасних випадків, щоб місіонерки, які там служать, мали сміливість нести Добру Новину.

Домашні групи (в нас їх чотири) приносять результати. У людей дуже багато запитань, на які ми стараємося відповісти і допомогти вирішити.

Щосуботи працює дитяче служіння, діти з нетерпінням чекають літа, щоб поїхати вперше в житті в християнський табір. Батьки раді, що дітки навчаються правильних стосунків з людьми і Богом.

Катерина Філатова, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати