Випробування холодом

30.11.2018
0
412

За весь прожитий час можемо сказати слава Богу! Буває по-різному, щось хотілося б змінити, щось — зробити швидше... Але — на все своя пора.

Зокрема, приділили багато часу для ремонту дому молитви, оскільки на День подяки планували перебратися з підвалу в верхню залу. Зали ми, правда, не закінчили, але День подяки все одно провели зверху. Було гарне богослужіння.

На даний момент є близько 20 дітей у недільній школі. Думаємо над тим, як залучити молодь. Хочемо почати збиратися для молитви і спілкування за чаєм.

Маємо проблеми з опаленням дому молитви. Через те, що в залі холодно, батьки не відпускають  дітей на репетиції. У нас стоїть електричний котел, який не може добре обігріти. Він ще й дуже затратний, тому плануємо доробити приміщення котельні і купити твердопаливний котел. Через холод, деякі люди навіть перестали приходити на служіння...

Також довелось призупинити проведення уроків Біблії для дітей, до весни. Адже в клубі теж не опалюється, там холодніше, ніж на дворі. Пробували проводити вдома, на перший раз прийшло дев’ятеро, на другий раз — один, а на третій — нікого... Тож краще це робити на нейтральній території.

Своїм дітям ми придбали батут, після чого до нас щовечора стали приходили діти пострибати... Це нагода з ними познайомитися, поговорити і запросити.

Продовжуємо їздити в с. Владиславівка щонеділі. Туди мають направити місіонерів, які б там жили і працювали. Іде підготовка до придбання там приміщення для життя і богослужіння.

Готуємося до семінару для вчителів недільної школи, і до служіння для керівників молоді.

Євангелізації в тому форматі, як проводили, зараз не робимо через холод, дощі... На Різдво плануємо з дітьми зайти в будинок для літніх людей і провести для них невелике богослужіння. Стараємося людям свідчити при нагоді... Бувають цікаві і плідні розмови.

Леонід Полицяк, Рівненська область, уривок з листа

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати