Залишена бабуся

28.02.2018
0
351

Осінь та  зима видались дуже насиченими. Ми відвідували місіонерські церкви та групи в нашому районі та по області. Разом з членами церкви багато служили в реабілітаційних центрах. З місіонерами та студентами Київського біблійного інституту  роздавали Євангелії. На різдвяні свята проповідували Ісуса Христа в багатьох місцях нашого краю.

Дніпропетровська область

Мали можливість служити дітям-сиротам, та сім’ям солдат, які загинули або закінчили життя самогубством в АТО. Служили в головній лікарні Петриківського району — там ми регулярно проповідуємо, годуємо голодних і по можливості турбуємося про одиноких людей. Продовжуємо будівництво  дому молитви.

Дніпропетровська область

Недавно в лікарню привезли бабусю, звати Ніна Фокіївна, 79 років, вона повністю сліпа. Онука забрала і продала житло, а бабусю вивезла в пусту і холодну хату в село — без документів без грошей, сказавши, що скоро прийдуть знайомі, які будуть доглядати за нею. Через кілька днів старенька змогла вибратися з хати, гукала на допомогу. Бабусю знайшла поліція, поклали в лікарю, ми почали піклуватися про неї. Виготовили їй новий паспорт і оформляємо в будинок престарілих. Молимося за неї. Вона й сама з нами молиться.

Робимо те, що можемо, віримо, що Господь зростить насіння правди в серцях людей.

Олександр Мокієнко, Дніпропетровська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати