Життя з божественним змістом

31.08.2018
0
422

18 серпня 2018 року ми мали радісну подію в житті нашої церкви. 5 осіб прийняли водне хрещення. Одна з охрещених — Юля. Вона дуже чекала цього моменту, як і ми. Радісно бачити людину, яка присвятила своє життя Христу.

Ще один з хрещених — Павло, великий хлопець тридцяти років. Він навернувся до Бога в квітні. Раніше завжди поводився зухвало, ставив різні провокаційні питання, намагаючись завести нас у глухий кут цими питаннями. Але після кількох спілкувань за чашкою чаю і відвідування зібрань, усі питання відпали самі собою. Павло свідчив, що прокинувшись вранці, зрозумів усю пустоту тих питань і їхню безглуздість, як і його прожитого життя. Після навернення життя Павла стрімко змінилося. Це справжнє чудо — коли колись зухвалий хлопець плаче у тебе на плечі. У нього була сильна тютюнова залежність, але після молитви він отримав звільнення. Ще одна сильна залежність, яку не міг побороти — це комп'ютерні ігри. Щоб упорається з цією проблемою, він привіз свій комп'ютер до нас додому, щоб не спокушатися ним.

Ми вдячні Богу за людей, яких Він дає в наше життя. Адже це зміцнює нашу віру і наповнює наше життя божественним змістом.

Ян Келемен, АР Крим, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати