Зустріч хлібом і сіллю

30.06.2018
0
446

Із приходом тепла ми знову занурившись в працю: роздавали газети, для спілкувалися з молоддю виходили на ігрову площадку, грали разом з ними в волейбол, футбол і разом розповідали про Ісуса Христа. А ще ми їздили в село Мар’янівна, ставили там батут, прийшло багато діток. Підходив до нас сільський голова, коли спілкувалися, він сказав що йому дуже подобається, що ми навчаємо дітей добру, розповідаємо їм про Бога (минулого року ми там проводили табір). Сільський голова хоче, щоб ми там займалися з дітьми, проводили недільну школу,

Далі ми розпочали підготовку до літніх таборів. Як для дітей так і для дорослих. Готували біблійні уроки, для дітей робили різні наочності. Цього літа заплановано провести десять таборів.

Перший табір був в селі Дмитрівка. Нас дуже гарно зустріла вся школа (вчителі і учні) — з хлібом і сіллю. Школа гарно підготувалася для зустрічі. Ми були приємно вражені. Було багато дітей, приблизно 150. У моїй групі було 36 дітей — усі дуже відкриті для сприйняття Слова Божого. Під час таборів ввечері ми проводили євангелізаційні зібрання для старших людей. Співали пісні, розказували вірші, проповідували, молилися за село. Це тривало 4 дні. По закінченні табору підлітки виявили бажання приїхати в церкву м. Бердянськ. І наступної неділі вони вже були разом з нами на зібрані.

Через три дні був наступний табір в с. Трояни. Після двох тижнів наполегливої праці, в нас тиждень — перерва. Час, коли ми готуємося до наступних таборів.

Я щиро вдячна Богу. за те що Він все влаштовує. Дає сили, мудрості, терпіння і любові до праці. І також дає бажання молодим братам і сестрам, які приїжджають допомогти нам у проведенні дитячих таборів.

Галина Коханець, Запорізька область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати