Розширена рада місії

03.05.2022
0
375

3 травня 2022 року у м. Фастів відбулася розширена рада місії «Голос надії», яка зібрала відповідальних за місіонерську працю в Житомирській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Луганській, Львівській, Запорізькій, Івано-Франківській областях, а також керівництво місії.

Місіонери служать у непростих умовах війни. Це відчувалося протягом усіх обговорень на зустрічі. Власне, через військові дії навіть не змогли прибути усі члени розширеної ради.

Майже усі питання стосувалися роботи місії в нових умовах військового часу, відповіді на нові виклики. Багато місіонерів, які працювали на територіях, що зараз окуповані, змушені були залишити місця служіння. Вони продовжують роботу на нових точках, служачи біженцям. Але більшість працівників місії залишилися у своїх населених пунктах, у тому числі в Сумській, Житомирській та Чернігівській областях.

Окрім допомоги продуктами, медикаментами, транспортом, багато доводиться працювати у сфері душпастирства, допомагаючи вирішувати психологічні та духовні проблеми людей.

Враховуючи ситуацію, було вирішено відкласти проведення цього року місійної звітно-виборчої конференції до закінчення військового стану.

Юрій ВавринюкДодати коментар

Пожертвувати